•                    
  •                  
جمعه , ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱
شنبه, فوریه 4

احتمال ابتلای آرش صادقی به تومور استخوانی

0
342

download.jpgآرش صادقی زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین مورخ روز چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ به دلیل درد شدید در  بازو به بیمارستان انتقال یافته و بفد از ام آر آی پزشکان احتمال ابتلای آرش صادقی به سرطان ((تومور استخوانی)) مبتلا گردیده است .

به گزارش حقوق بشر در ایران , روز چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ آرش صادقى بخاطر درد شانه وبازو که ازسال ١٣٨٩به خاطر شکنجه، شکسته شده بود دریکی از بیمارستان نظامی از شانه وبازوی او ام آر آی گرفته شد . آرش صادقى روز گذشته دریکی از بیمارستان نظامی از شانه وبازوی وى ام آر آی گرفته شد گفته شده است،که درناحیه بازوى آرش تومور استخوانی وجود دارد. گفتنى است طى اين سالها وى هرگز به بهداری یا مرکز درمانی برده نشده است.تااینکه دیروز دریکی از بیمارستان نظامی از شانه وبازوی وى ام آر آی گرفته شدو گفته شدکه درناحیه بازوی آرش تومور استخوانی وجود دارد وباید سریعا به انسیتو سرطان شناسى فرستاده شود، دکتر مشکوک به سرطان است. لازم به ذکر است که آرش صادقی برای اولین بار در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۸۸ در مقابل دانشگاه علامه به همراه تعدادی از دانشجویان معترض به نتایج انتخابات ۸۸ توسط مأموران وزارت اطلاعات بازداشت و به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد. وی به مدت ۹۰ روز در بازداشت بود سپس به قید کفالت آزاد گردید. مجددا آرش صادقی در تاریخ ۲ دی ۸۸ بازداشت و به بند ۲۰۹ منتقل و در تاریخ ۲۳ اسفند همان سال به قید وثیقه آزاد شد.چاین فعال سیاسی آخرین بار در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ توسط اطلاعات سپاه بازداشت و پس از شش ماه حبس اسفند همان سال با وثیقه ۶۰۰ میلیونی آزاد شد. سرانجام آرش صادقی در دادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت داخلی، توهین به رهبری، تشکیل گروه‌های غیرقانونی، تبلیغ علیه نظام به ۱۵ سال حبس محکوم شد. قاضی پورعرب، رئیس شعبه ۵۴ دادگاه همچنین حکم ۴ سال حبس تعلیقی آرش صادقی را لازم‌الاجرا کرد. به این ترتیب آرش صادقی به ۱۹ سال حبس محکوم شد.

لازم به توضیح است که ارش صادقی از اول آبان ۱۳۹۵ در اعتصاب غذا به سر می‌برد و به همین دلیل چندین بار به بیمارستان منتقل شده‌است .

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.