•                  
یک شنبه , ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
یکشنبه, سپتامبر 19

احضار فرید کریمی , مدیرمسئول تابناک کردستان به پلیس فتا

0
281

82506423-71566227.jpgروز گذشته ، فرید کریمی مدیر مسئول تابناک کردستان توسط پلیس امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کردستان احضار شد.

به گزارش حقوق بشر در ایران  به نقل از تابناک، در برگ احضاریه، دستور مقام قضایی ذکر شده و به وی ۵ روز از تاریخ ابلاغ مهلت داده شده، «جهت پاره‌ای توضیحات»، خود را به پلیس فتا کردستان معرفی کند. پلیس امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کردستان، امروز با صدور برگ احضاریه، فرید کریمی، مدیرمسئول تابناک کردستان را احضار و به وی مهلت داد ظرف ۵ روز پس از تاریخ ابلاغ خود را به پلیس فتا کردستان معرفی کند. دلیل احضار مدیرمسئول تابناک کردستان به پلیس فتا، در برگ احضاریه، دستور مقام قضایی ذکر شده و به وی گفته شده «جهت پاره‌ای توضیحات»، خود را به پلیس فتا کردستان معرفی کند. در برگ احضاریه صادر شده خطاب به مدیرمسئول تابناک کردستان آمده است: «بدیهی است در صورت عدم حضور تصمیم بعدی مقام محترم قضایی اتخاذ خواهد شد». بنا بر این گزارش، مقارن ساعت ۱۳ و ۹ دقیقه ظهر روز گذشته «فرید کریمی» تلفنی به پلیس فتا احضار شد و دقایقی بعد مأموران با حضور در درب منزل این فعال رسانه‌ای، «برگ احضاریه» را به وی ابلاغ کردند.

لازم به یادآوری است که پیشتر فرید کریمی مدیر مسئول سایت تابناک کردستان، با شکایت تازه دانشگاه علوم پزشکی کردستان که در ۱۵ بند تنظیم و به مرجع قضایی ارائه شده، به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب سنندج احضار در ابلاغیه صادر شده توسط شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب سنندج که روز ۱۲ تیر ۱۳۹۷، حضوراً به آقای «کریمی» ابلاغ شده، به مدیرمسئول سایت تابناک کردستان برای حضور در دادسرا و ادای توضیح ۵ روز مهلت داده شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: