•                    
  •                  
یک شنبه , ۱۳ آذر , ۱۴۰۱
یکشنبه, دسامبر 4

احضار ماندانا صادقی , نویسنده و روزنامه نگار به دادگاه

0
808

ماندانا صادقی.jpgماندانا صادقی، نویسنده و روزنامه‌نگار آبادانی به اتهام “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی” به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای آبادان احضار شد.

به گزارش حقوق بشر در ایران  به نقل از برنا، ماندانا صادقی، نویسنده و روزنامه‌نگار آبادانی به اتهام “نشر اکاذیب در نشریه‌ی الکترونیکی به قصد تشویش اذهان عمومی” به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای آبادان احضار شد. ماندانا صادقی، روزنامه‌‌نگار و نویسنده آبادانی اظهار کرد: “هفته‌ی گذشته احضاریه‌ای از شعبه‌ی چهارم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبادان به دستم رسید و به اتهام نشر اکاذیب در نشریه‌ی الکترونیکی به قصد تشویش اذهان عمومی به این مرجع قضایی فراخوانده شدم”. وی گفت: “علت حضور بنده دفاع از اتهام انتسابی مبنی بر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی عنوان شده است”. این روزنامه نگار افزود: “این در حالی است که نام هیچ نهاد یا سازمان یا شخص حقیقی به عنوان شاکی مطرح نشده است”. ماندانا صادقی، نویسنده و روزنامه‌نگار، متولد شهریور ۱۳۵۰ در شهر آبادان است. از این نویسنده مجموعه داستان “آوازهای چوبی” توسط نشر بوتیمار منتشر شده است. خانم صادقی سردبیری پایگاه خبری فیدوس را در کارنامه خود دارد.

همچنین از این مدرس داستان‌نویسی، یادداشت‌ها و گزارش‌های مختلفی در روزنامه‌های سراسری همچون اعتماد، شرق، جامعه نو و شهروند به چاپ رسیده است.

وی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران، مسئولیت ستاد بانوان حسن روحانی را در آبادان عهده دار بود.

شهرستان آبادان در استان خوزستان است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.