•                  
شنبه , ۰۹ مرداد , ۱۴۰۰
یکشنبه, آگوست 1

برگزاری دادگاه تجدید نظر ابراهیم مددی در روز دوازدهم آذر

0
186

۲۵.PNGمحمد صالح نیک‌بخت وکیل مدافع ابراهیم مددی گفت که شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران روز ۱۲ آذرماه برای رسیدگی به پرونده اتهامی موکلم تشکیل جلسه خواهد داد.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، گفتنی است که پیش از این در احکام قضایی جداگانه‌ای که از سوی شعبه ۲۶ دادگاه عمومی و انقلاب تهران در سال‌های ۹۴ و ۹۵ صادر شده بود، آقایان رضوی و مددی به تحمل پنج سال حبس تعزیری محکوم شده بودند که با درخواست اعتراض آنها وظیفه رسیدگی مجدد به شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران محول شد. محمد صالح نیک‌بخت، از وکلای دادگستری از برگزاری دادگاه تجدید نظر ابراهیم مددی از فعالان صنفی کارگری برای روز دوازدهم آذرماه خبر داد. به گفته این وکیل دادگستری قرار است شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران به پرونده اتهامی موکلش مبنی بر تبانی علیه نظام رسیدگی کند.

وی که در عین حال وکالت داوود رضوی از دیگر فعالان صنفی کارگری را برعهده دارد، یادآور شد: “پیش از این در احکام قضایی جداگانه‌ای که از سوی شعبه ۲۶ دادگاه عمومی و انقلاب تهران در سال‌های ۹۴ و ۹۵ صادر شده بود، آقایان رضوی و مددی به تحمل پنج سال حبس تعزیری محکوم شده بودند که با درخواست اعتراض آنها وظیفه رسیدگی مجدد به شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران محول شد”.

نیک بخت گفت: “در همین رابطه حدود دو هفته قبل دادگاه تجدید نظر آقای رضوی برگزار شد که هنوز رای آن صادر نشده است و در ادامه آن قرار است برای روز ۱۲ آذرماه نیز به پرونده آقای مددی در همین شعبه رسیدگی شود”.

وی گفت: “با توجه به ماهیت صنفی و غیر مجرمانه فعالیت‌های موکلانم امیدواریم که در دادگاه تجدید نظر، حکم دادگاه بدوی نقض شود”.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: