•                    
  •                  
پنج شنبه , ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱
پنج‌شنبه, فوریه 2

برگزاری دو تجمع اعتراضی در مقابل مجلس

0
357

تجمعمقابلمجلسشورایاسلامی-765x510.jpgروز گذشته جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی استان خوزستان و تعدادی از اهالی سد و نیروگاه سیمره استان ایلام مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از فعالین مدنی داخل ایران ، تعدادی از اهالی سد و نیروگاه سیمره استان ایلام به آنچه که مشکلات ناشی از آبگیری سد و نیروگاه سیمره استان ایلام می‌خواندند مقابل مجلس تجمع کرده و از وزارت نیرو درخواست کردند تکلیف‌شان را روشن کند. محرومیت ۲۰ ساله از خدمات عمرانی و رفاهی و تملک کامل املاک و مستغلات، اراضی و باغات دلیل اعتراضات افراد تجمع کننده مقابل مجلس بود. اعتراضات آنان در حدی بود که برای دقایقی با نماینده مردم ایلام درگیری لفظی پیدا کردند.

همچنین جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی استان خوزستان نیز با تجمع مقابل قوه مقننه خواستار انعقاد قرارداد دائم و طرح طبقه بندی مشاغل براساس ماده ۸۳ قانون بودند. پارسایی و تجری نمایندگان شیراز و قصرشیرین با حضور در جمع آنان از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته‌های آنان قرار گرفتند.

ایرنا نیز در این خصوص گزارش کرد؛ دو نماینده مجلس (نمایندگان شیراز و قصر شیرین) به میان تجمع‌کنندگان آمده و به آنها قول رسیدگی دادند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.