•                    
  •                  
سه شنبه , ۰۸ آذر , ۱۴۰۱
سه‌شنبه, نوامبر 29

تجمع اعتراضی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه/بسته شدن محور ترانزیتی شوش‌ ـ‌ اهواز توسط کارگران

0
293

haft-tape1-765x510.jpgامروز صبح، تعداد زیادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه، در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه توسط این شرکت، محور ترانزیتی شوش ـ اهواز را بستند.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز، سوم امرداد ۱۳۹۶، تعدادی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه به همراه خانواده‌های خود در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه تجمع اعتراضی برپا کردند. تجمع اعتراضی این کارگران در سه راه خوانساری از ساعت ۸ صبح امروز، تردد در محور ترانزیتی شوش به اهواز را با مشکل مواجه کرده است که با افزایش تعداد معترضان این محور بسته شد. علیرضا از کارگران این شرکت گفت: همه کارگران شرکت نسبت به پرداخت حقوق معوقه معترض هستند. وی ادامه داد: حقوق و مطالبات دو ماه بهمن و اسفند  سال ۹۴، پاداش و حقوق سه ماه اخیر پرداختنشده است مدیران شرکت وعده می‌دهند ولی هیچ‌گاه به وعده‌هایشان عمل نمی‌کنند.

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه تصریح کرد: دیشب مدیران شرکت وعده دادند که صبح امروز حقوق کارگران پرداخت می‌شود ولی تا این لحظه خبری از پرداخت حقوق نشده و مدیران در شرکت حضور ندارند.

به گزارش تارنگار حقوق بشر، دو روز متوالی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به آنچه عدم پرداخت حقوق معوقه می‌نامند معترض شده و تجمع اعتراضی برپا کردند روز گذشته تجمع اعتراضی کارگران در جاده هفت‌تپه به شهر حر منجر به بسته شدن این مسیر شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.