سه شنبه , ۰۸ فروردین , ۱۴۰۲
سه‌شنبه, مارس 28

تجمع چند صد نفری بازنشستگان مقابل مجلس

0
356
20915568_878946332257338_5070057029711007261_n.jpgصبح امروز، چند صد نفر از بازنشستگان فرهنگی و دیگر ارگان‌هایدولتی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، صبح امروز، ۳۱ مردادماه، چند صد نفر از بازنشستگان فرهنگی و بازنشستگان کشوری دست به تجمع زدند. این تجمع از ساعت ده صبح مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شده است. تجمع‌کنندگان می‌گویند: افزایش مستمری‌های بازنشستگی، اجرای قانون همسان‌سازی و ارتقای خدمات بیمه‌ای، مطالبات اصلی ما هستند و بایستی مسئولان از بازنشستگان و مستمری‌بگیران حمایت کنند. همچنین میگویند: ما بازنشستگان آموزش و پرورش خواهان ابطال رای منفی دیوان عدالت اداری برای کلیه بازنشستگان هستیم . و نیز، بازنشسته دیگری عنوان کرد که مسئولان با احترام به مطالبات بازنشستگان رسیدگی کنند .ما از نظر معیشت در مضیقه هستیم . بنا بر گزارش رسیده، تاکنون از نمایندگان مجلس فردی برای پاسخگویی در میان بازنشستگان آموزش و پرورش حاضر نگردیده است .

بعد از حادثه تروریستی ۱۷ خرداد مجلس این اولین بار است که در روزهای برگزاری جلسات علنی، اجازه تجمع مقابل پارلمان داده می‌شود.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.