چهارشنبه , ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
چهارشنبه, دسامبر 6

تجمع کارگران اخراجی کارخانه‌های قزوین همزمان با سفر روحانی

0
353

ghazvin-765x510.jpgهمزمان با سفر رئیس‌جمهور به قزوین، کارگران اخراجی چند شرکت و کارخانه تولیدی در این استان، امروز در اعتراض به تعدیل نیرو، اخراج و بیکار شدن خود مقابل استانداری قزوین تجمع کردند.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از فارس، کارگران اخراجی چند شرکت تولیدی در قزوین در اعتراض به تعدیل  نیرو و اخراج کارگران شرکت‌های تولیدی و بیکار شدنشان همزمان با سفر رئیس جمهور به قزوین ظهر امروز در مقابل درب استانداری قزوین تجمع کردند. این شرکت‌ها شامل  فرنخ، نازنخ، کنتورسازی و چند شرکت دیگر هستند که از کار بیکار شده‌اند و به دلیل اخراج و عدم پرداخت مطالبات چند ماهه خود، مقابل استانداری تجمع کردند. این کارگران خواستار رسیدگی به اوضاع پیش آمده و تحقق وعده‌های مسؤولان شدند.

همچنین یکی دیگر از تجمع‌کنندگان گفت: امروز که رئیس دولت به شهرمان سفر کرده، ما خواستار رسیدگی از سوی خود ایشان هستیم چراکه هیچ یک از وعده‌های مدیران دولت، محقق نشده و کسی پاسخگو نیست. یکی از این کارگران اظهار داشت: به ما قول اشتغال و پرداخت معوقاتمان را دادند اما امروز پس از گذشت ماه‌ها، نه تنها قول اشتغال عملی نشده، بلکه به دلیل چند سال بیکار بودن هنوز هیچ هزینه‌ای بابت معوقات به ما پرداخت نشده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d