شنبه , ۱۲ فروردین , ۱۴۰۲
یکشنبه, آوریل 2

مشاور ارشد ترامپ: دیکتاتوری مذهبی در ایران به دنبال ایده های آخر الزمانی است

0
362

gorka-interview.pngمشاور ارشد ترامپ به طور واضح اعلام نمود که ملاها در کانون قدرت دیکتاتوری مذهبی هستند اما آنها خواهند فهمید که دیگر به روال معمول نمی توانند به این رفتارشان ادامه دهند.

به گزارش حقوق بشر در ایران سباستین گورکا، مشاور ارشد دونالد ترامپ، به طور صریح اعلام کرد تحریم های جدید علیه ایران پیامی واضح از سوی کابینه جدید به «دیکتاتوری مذهبی» ایران است. وی در مصاحبه ای اختصاصی با شبکه خبری فاکس نیوز، ضمن تحسین از مردم ایران به عنوان انسان هائی فوق العاده با تمدنی چند هزار ساله گفت: «اما در تهران رژیمی وجود دارد که با حمایت مالی اش از تروریسم، و گروه های نیابتی ، و ارعاب و تهدید، کشورهای منطقه، از یمن گرفته تا عراق، و سراسر دنیا را بی ثبات می کند، و ما با کشیدن خط قرمزهای بسیار بسیار شفاف، این پیام را برایشان می فرستیم که باید به چنین رفتاری پایان دهند.»

به گفته صدای آمریکا، گورکا گفت به امید خدا، ملاها، که در کانون قدرت این دیکتاتوری مذهبی هستند ، خواهند فهمید که دیگر به روال معمول نمی توانند به این رفتارشان ادامه دهند.

وی همچنین خاطر نشان شد که اینک ما شاهد رژیمی هستیم که دست کم بخشی از آن به ایده های آخر الزمانی و غیبت امام زمان معتقد است . آنها فکر می کنند در حال تشکیل حکومتی خلیفه ای در آستانه رسیدن دنیا به آخر الزمان هستند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.