•                  
پنج شنبه , ۰۳ مهر , ۱۳۹۹
پنج‌شنبه, سپتامبر 24

بازداشت ۲۸ تن در یک مهمانی شبانه در میگون نو

0
54

حقوق بشر در ایران – امروز شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۹، در جریان برگزاری یک مهمانی شبانه در میگون نو ۲۸ نفر از شهروندان حاضر در آن مهمانی توسط ماموران امنیتی بازداشت شدند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از صدا و سیما، در ساعات بامداد جمعه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، بیست و هشت تن از شهروندان حاضر در یک مهمانی مختلط شبانه در میگون نو توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. 

این شهروندان در ۲ واحد آپارتمان واقع در میگون نو با دستور قضایی و همکاری مامورین کلانتری ۱۶۲ فشم بازداشت شدند. 

در این جریان آلات دیجی و موسیقی از این افراد ضبط و در مجموع مقدار۱۸ لیتر مشروبات الکلی به همراه ۱۱ گرم مواد مخدر از نوع ماری جوانا از افراد بازداشت شده کشف و هر۲ واحد مسکونی پلمپ شد.

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است. 

برخوردهای قهرآمیز با شهروندان و ورود به حریم خصوصی افراد از جمله مصادیق مرتبط با سرکوب آزادی بیان و عقیده است که در اسناد بین المللی حقوق بشر از جمله, ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر بر حق آزادی بیان برای هر شهروندی تاکید شده است. همچنین در ماده ۲ از اعلامیه جهانی حقوق بشر نیز بر حق رفتاری برابر و بدون تبعیض در مقابل هر انسانی تاکید شده است. 

برچسب هاarrestedمهمانیمهمانی مختلطمهمانی خانوادگیمهمانی خصوصیمهمانی در ایرانمهمانی شبانهمهمانی شبانه در ایرانمیگون نونقض حقوق بشرنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایراننقض حقوق بشرد ر ایراننیروی انتظامییورش به مهمانی شبانهکلانتری فشمپارتیپارتی شبانهپارتی شبانه در ایرانبازداشتبازداشت و بلاتکلیفیبازداشت و بی خبریبازداشت و بیخبریبازداشت و بیخبری از شهروندانبازداشت در مهمانیبازداشت در مهمانی شبانهبازداشت شهروندانبازداشت شهروندان در مهمانیبازداشت شهروندان در مهمانی شبانهبازداشت شهروندان در ایرانبازداشتگاهحقوق نقض حقوق بشر در ایرانحقوق بشرحقوق بشر در ایرانحقوق شهروندیحقوق شهروندی در ایرانحریم خصوصیحریم خصوصی شهروندان در ایرانسرکوبسرکوب فعالان مدنی در ایرانسرکوب آزادی بیانسرکوب آزادی بیان و قلمسرکوب آزادی بیان و اندیشه در ایرانسرکوب آزادی بیان در ایرانسرکوب در ایرانسرکوب شهروندان در ایرانشهرستان فشم

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: