پنج شنبه , ۰۶ مهر , ۱۴۰۲
پنج‌شنبه, سپتامبر 28

بازداشت ۲۸ تن در یک مهمانی شبانه در میگون نو

0
1176

حقوق بشر در ایران – امروز شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۹، در جریان برگزاری یک مهمانی شبانه در میگون نو ۲۸ نفر از شهروندان حاضر در آن مهمانی توسط ماموران امنیتی بازداشت شدند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از صدا و سیما، در ساعات بامداد جمعه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، بیست و هشت تن از شهروندان حاضر در یک مهمانی مختلط شبانه در میگون نو توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند. 

این شهروندان در ۲ واحد آپارتمان واقع در میگون نو با دستور قضایی و همکاری مامورین کلانتری ۱۶۲ فشم بازداشت شدند. 

در این جریان آلات دیجی و موسیقی از این افراد ضبط و در مجموع مقدار۱۸ لیتر مشروبات الکلی به همراه ۱۱ گرم مواد مخدر از نوع ماری جوانا از افراد بازداشت شده کشف و هر۲ واحد مسکونی پلمپ شد.

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است. 

برخوردهای قهرآمیز با شهروندان و ورود به حریم خصوصی افراد از جمله مصادیق مرتبط با سرکوب آزادی بیان و عقیده است که در اسناد بین المللی حقوق بشر از جمله, ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر بر حق آزادی بیان برای هر شهروندی تاکید شده است. همچنین در ماده ۲ از اعلامیه جهانی حقوق بشر نیز بر حق رفتاری برابر و بدون تبعیض در مقابل هر انسانی تاکید شده است. 

برچسب هانیروی انتظامیسرکوب آزادی بیان و اندیشه در ایرانبازداشت شهروندان در ایرانسرکوب فعالان مدنی در ایرانمهمانی شبانه در ایرانحقوق نقض حقوق بشر در ایرانحقوق شهروندیسرکوبسرکوب آزادی بیان در ایرانبازداشت و بی خبریحریم خصوصی شهروندان در ایرانمهمانی مختلطبازداشت و بیخبریبازداشت و بلاتکلیفینقض حقوق بشرد ر ایرانبازداشت در مهمانیمیگون نوحریم خصوصیسرکوب شهروندان در ایرانسرکوب در ایرانarrestedبازداشت و بیخبری از شهروندانبازداشت در مهمانی شبانهحقوق بشرپارتیبازداشت شهروندانمهمانی خصوصیبازداشت شهروندان در مهمانی شبانهکلانتری فشمبازداشتنقض حقوق بشر در ایرانحقوق شهروندی در ایرانمهمانی خانوادگییورش به مهمانی شبانهشهرستان فشممهمانی شبانهنقض حقوق بشربازداشتگاهسرکوب آزادی بیاننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانبازداشت شهروندان در مهمانیحقوق بشر در ایرانپارتی شبانهمهمانیسرکوب آزادی بیان و قلممهمانی در ایرانپارتی شبانه در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: