•                  
پنج شنبه , ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
پنج‌شنبه, اکتبر 21

بازداشت ۵ تن در مراسم عروسی در شهرستان نجف آباد

0
625

حقوق بشر در ایران امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۹، در جریان برگزاری یک مراسم عروسی در شهرستان نجف آباد اصفهان پس از یورش ماموران انتظامی ۵ تن از حاضران در آن مراسم بازداشت شدند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از رُکنا، در ساعات پایانی شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۹، ماموران انتظامی شهرستان نجف آباد در استان اصفهان پس از یورش به یک مراسم عروسی در تالار پذیرایی در جنوب گلدشت برگزار شده بود مدیر تالار عروسی و ۴ نفر دیگر را بازداشت و روانه زندان کردند. 

همچنین ماموران امنیتی علت یورش به این مراسم عروسی را برگزاری مراسم عروسی بصورت مختلط در شب کشته شدن فاطمه زهرا، از معصومان مذهب شیعه عنوان و سپس تالار عروسی مورد نظر را پلمپ کردند. 

برخوردهای قهر آمیز با شهروندان و ورود به حریم خصوصی افراد از جمله مصادیق مرتبط با سرکوب آزادی بیان و عقیده است که در اسناد بین المللی حقوق بشر از جمله, ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر بر حق آزادی بیان برای هر شهروندی تاکید شده است. همچنین در ماده ۲ از اعلامیه جهانی حقوق بشر نیز بر حق رفتاری برابر و بدون تبعیض در مقابل هر انسانی تاکید شده است. 

برچسب هاحقوق بشربازداشتمهمانی شبانهحقوق بشر در ایرانحقوق شهروندیبازداشت و بیخبرینجف آباد اصفهاناستان اصفهاننقض حقوق شهروندینقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشرسرکوب عقاید در ایرانبازداشت و بلاتکلیفیسرکوب شهروندان در ایرانبازداشت شهرونداناحضار و بازداشتحقوق شهروندی در ایرانبازداشتگاهمهمانیبازداشت شهروندان در ایراننقض حقوق بشرد ر ایرانبازداشت و بازجوئیسرکوب عقایدسرکوب عقاید شهروندانبازداشت و بی خبریحقوق شهروندی درایرانحقوق بشر در جمهوری اسلامینقض حقوق بشر در ایران 4حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایرانحقوق بشر زندانیان سیاسیمهمانی خصوصیمهمانی خانوادگینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیبازداشت و سرکوب آزادی بیانمهمانی مخطلطمهمانی در ایرانمهمانی شبانه در ایرانبازداشت و بیخبری از شهرونداننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانحقوق نقض حقوق بشر در ایرانمهمانی مختلطسرکوب عقاید افراد در ایراننجف آباد استان اصفهانتالار عروسیمهمانی شبانه در رودهنمراسم عروسیمهمانی شبانه در نجف آبادبازداشت در نجف آبادشهرستان نجف آباد اصفهانسرکوب عقیده در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: