•                    
  •                  
چهارشنبه , ۰۹ آذر , ۱۴۰۱
چهارشنبه, نوامبر 30

بازداشت ۵ تن در مراسم عروسی در شهرستان نجف آباد

0
1214

حقوق بشر در ایران امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۹، در جریان برگزاری یک مراسم عروسی در شهرستان نجف آباد اصفهان پس از یورش ماموران انتظامی ۵ تن از حاضران در آن مراسم بازداشت شدند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از رُکنا، در ساعات پایانی شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۹، ماموران انتظامی شهرستان نجف آباد در استان اصفهان پس از یورش به یک مراسم عروسی در تالار پذیرایی در جنوب گلدشت برگزار شده بود مدیر تالار عروسی و ۴ نفر دیگر را بازداشت و روانه زندان کردند. 

همچنین ماموران امنیتی علت یورش به این مراسم عروسی را برگزاری مراسم عروسی بصورت مختلط در شب کشته شدن فاطمه زهرا، از معصومان مذهب شیعه عنوان و سپس تالار عروسی مورد نظر را پلمپ کردند. 

برخوردهای قهر آمیز با شهروندان و ورود به حریم خصوصی افراد از جمله مصادیق مرتبط با سرکوب آزادی بیان و عقیده است که در اسناد بین المللی حقوق بشر از جمله, ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر بر حق آزادی بیان برای هر شهروندی تاکید شده است. همچنین در ماده ۲ از اعلامیه جهانی حقوق بشر نیز بر حق رفتاری برابر و بدون تبعیض در مقابل هر انسانی تاکید شده است. 

برچسب هابازداشت و بیخبریسرکوب شهروندان در ایرانمهمانی مخطلطنجف آباد استان اصفهاننجف آباد اصفهانبازداشت شهرونداننقض حقوق بشر در ایران 4مهمانی در ایرانتالار عروسیاستان اصفهاناحضار و بازداشتبازداشت و بازجوئیحقوق بشر در جمهوری اسلامی ایرانمهمانی شبانه در ایرانمهمانی شبانه در رودهنحقوق بشرنقض حقوق شهروندیحقوق شهروندی در ایرانسرکوب عقایدحقوق بشر زندانیان سیاسیبازداشت و بیخبری از شهروندانمراسم عروسیبازداشتنقض حقوق بشر در ایرانبازداشتگاهسرکوب عقاید شهروندانمهمانی خصوصینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانمهمانی شبانه در نجف آبادمهمانی شبانهنقض حقوق بشرمهمانیبازداشت و بی خبریمهمانی خانوادگیحقوق نقض حقوق بشر در ایرانبازداشت در نجف آبادحقوق بشر در ایرانسرکوب عقاید در ایرانبازداشت شهروندان در ایرانحقوق شهروندی درایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیمهمانی مختلطشهرستان نجف آباد اصفهانحقوق شهروندیبازداشت و بلاتکلیفینقض حقوق بشرد ر ایرانحقوق بشر در جمهوری اسلامیبازداشت و سرکوب آزادی بیانسرکوب عقاید افراد در ایرانسرکوب عقیده در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.