•                    
  •                  
جمعه , ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱
جمعه, فوریه 3

گزارشی از حسین ابراهیمی; زندانی سیاسی محبوس در اندرزگاه چهار زندان اوین

0
1045

حسین ابراهیمی، زندانی سیاسی محبوس در اندرزگاه ۴ زندان اوین از تاریخ یکم دی ماه سال جاری جهت سپری کردن دوران محکومیت  حبس ۱۷ ماهه خود به این زندان منتقل شده است.

به گزارش حقوق بشر در ایران، ۱ دی ماه سالجاری حسین ابراهیمی، زندانی سیاسی محبوس در اندرزگاه ۴ زندان اوین جهت سپری کردن دوران محکومیت حبس ۱۷ ماهه خود به این زندان منتقل و در حال حاضر در این زندان در حال تحمل حبس است. وی پیشتر با شکایت حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، به اتهام “انتشار اسناد طبقه بندی شده در فضای مجازی” به یک سال و پنج ماه حبس تعزیری محکوم شده است.

این کارمند سابق وزارت دفاع در تاریخ ۵ بهمن ماه سال ۹۵ توسط نیروهای امنیتی در ارتباط با اسناد منتشر شده در فضای مجازی بازداشت و به مدت ۲۸ روز در سلول‌های انفرادی تحت بازجویی قرار گرفت. او سپس با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شده بود.

حسین ابراهیمی با شکایت حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح، محلی که پیشتر از آن اخراج شده بود، در دادگاهی به اتهام “انتشار اسناد طبقه بندی شده در فضای مجازی” به یک سال و ۵ ماه حبس تعزیری محکوم شد.

حکم صادره علیه وی در دادگاه تجدید نظر نیز عینا تائید و آقای ابراهیمی جهت اجرای حکم به زندان احضار شد.

این زندانی ۳۸ ساله، در تاریخ ۱ دی ماه سال ۹۷ جهت تحمل دوران محکومیت ۱۷ ماهه خود به اندرزگاه ۴ زندان اوین و پس از ۳ روز به سالن ۹ اندرزگاه ۸ این زندان منتقل شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.