•                    
  •                  
جمعه , ۰۷ بهمن , ۱۴۰۱
جمعه, ژانویه 27

احضار اعظم جلالی به هیات بدوی تخلفات اداری آموزش و پرورش استان مرکزی

0
57

حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۲۹دی ماه ۱۴۰۱، هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان‌ مرکزی اعظم جلالی را احضار کرد.

به گزارش حقوق بشر در ایران، طی روزهای گذشته، اعظم جلالی، فرهنگی مقطع دبستان، ساکن استان مرکزی، جهت پاره ای از توضیحات به سبب (خواندن و نتیجه گیری از داستان مرغ دانا و میمون)، به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداره آن استان احضار شد.

براساس ابلاغیه صادره توسط هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان‌ مرکزی اتهامات عظم جلالی (موضع گیری منفی علیه نظام جمهوری اسلامی و حمایت از اغتشاشات با استفاده و نتیجه گیری از محتوی درسی مرغ دانا و میمون)، (دوچرخه سواری در سطح شهر- تردد از منزل تا مدرسه با دوچرخه) عنوان شده است.

همچنین، در بخش دیگری از ابلاغیه صادره به اعظم جلالی اعلام شده که عدم ارسال توضیحات و یا عدم مراجعه وی به هیات تخلفات اداری آموزش و پرورش استان‌ مرکزی مانع صدور رای بر علیه این فرهنگی نخواهد شد. 

اعمال محدودیت و تبعیض بر علیه زنان و دختران در جامعه به سبب جنسیت آنها ناقض ماده ۲ اعلامیه حهانی حقوق بشر و ماده ۲ میثاق بین‌المللی حقوق مدنی، سیاسی و اجتماعی است. 

سرکوب آزادی بیان و ممانعت از برگزاری اعتراضات صنفی، مدنی یا ممانعت از انتشار دیدگاههای سایرین در یک جامعه، ناقض ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر و ماده ۱۹ میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی مصوب ۱۶ دسامبر ۱۹۶۶ است. در این مفاد قانونی بر حق افراد بر انتشار افکار، عقاید، نظریات و دیدگاههای سیاسی و عقیدتی بدون محدودیت مرزی تاکید شده است. 

ابلاغیه صادره توسط هیئت تخلفات اداری

                   ابلاغیه صادره توسط هیئت تخلفات اداری

برچسب هافرهنگیان آموزش و پرورشفرهنگیان اراکفرهنگیان استان مرکزیفعال حقوق بشر در ایرانفعالین حقوق بشر در ایرانمدیر روابط عمومی آموزش و پرورشمعلمان اراکمعلمان استان مرکزینقض حقوق بشر ایرانهیات بدوی تخلفات اداریآموزش و پرورش استان مرکزیآموزش پرورشاحضاراراک استان مرکزیاستان مرکزیاعظم السادات جلالیاعظم جلالیاعظم‌السادات جلالیبازداشت و سرکوب آزادی بیانتخلفات اداریجامعه فرهنگیان ایرانجامعه فرهنگیان ایران،جامعه فرهنگیان در ایرانجامعه فرهنگیان‌ایرانجامعه معلمان ایرانجامعه معلمان ایران،جامعه معلمان در ایرانحقوق بشرسرکوب آزادی اندیشهسرکوب آزادی اندیشه در ایرانسرکوب آزادی اندیشه،سرکوب آزادی بیانسرکوب آزادی بیان و قلمسرکوب آزادی بیان و قلم در ایرانسرکوب آزادی بیان و اندیشهسرکوب آزادی بیان و عقیدهسرکوب آزادی بیان و عقیده در ایرانسرکوب آزادی بیان در ایرانسرکوب آزادی بیان در ایران 4سرکوب آزادی بیان در ایران،سرکوب آزادی بیان در جمهوری اسلامیسرکوب آزادی بیان،سرکوب جامعه معلمان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.