•                  
جمعه , ۲۳ مهر , ۱۴۰۰
شنبه, اکتبر 16

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
357

امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ و در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, شماری از کارگران عملیات غیرصنعتی پتروشیمی ممکو ماهشهر، گروهی از کارگران فضای سبز و پاکبانان شهرداری اهواز، گروهی از کارگران شهرداری چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد و تعدادی از رانندگان کمپرسی شهرستان ساوه، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات صنفی خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، با توجه به گسترش نارضایتی شهروندان در شهرهای مختلف ایران از موارد مختلف نقض حقوق شهروندی در بسیاری از زمینه های اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی که در راستای مطالبات به حق این شهروندان است شماری از کارگران عملیات غیر صنعتی پتروشیمی ممکو ماهشهر، دست به اعتصاب زده و در مقابل ساختمان شرکت ممکو تجمع کردند.

معترضان دلیل تجمع خود را در اعتراض به مطالبات مزدی پرداخت نشده خود، عنوان کردند.

تجمع کارگران فضای سبز و پاکبان‌های شهرداری اهواز
به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه، ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، گروهی از کارگران فضای سبز و پاکبان‌های شهرداری اهواز، در اعتراض به مطالبات مزدی پرداخت نشده خود، در مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع کارگران شهرداری چرام
به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، گروهی از کارگران شهرداری چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، در اعتراض به معوقات مزدی و بیمه ای خود، در مقابل ساختمان شهرداری این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

تجمع رانندگان کمپرسی شهرستان ساوه
به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایلنا، امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷، تعدادی از رانندگان کمپرسی شهرستان ساوه در اعتراض به نحوه تقسیم لاستیک و نداشتن گازوئیل، در مقابل ساختمان فرمانداری ویژه این شهر تجمع کردند.

ویدئویی از این تجمع منتشر شده است که گوینده آن که یکی از همین کامیون داران است، ضمن اعلام دلایل این اقدام خود و همکارانش تاکید می‌کند: هیچ کس جوابگوی مطالبات ما نیست.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: