•                  
جمعه , ۰۸ بهمن , ۱۴۰۰
جمعه, ژانویه 28

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
381

حقوق بشر در ایران – امروز شنبه ۱۳اردیبهشت ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران آبفای روستایی اهواز, کشاورزان استان کرمان, کارگران کارخانه سیمان لوشان, در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران کارخانه سیمان لوشان در اعتراض به تداوم بلاتکلیفی این شهروندان در وضعیت شغلی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض اعلام کردند: “کارخانه سیمان لوشان تعطیل شده اما ما به عنوان کارگران این کارخانه در وضعیت بلاتکلیف شغلی بسر می بریم و مسئولان مربوطه هم پاسخگوی اعتراض ما نیستند”.

تجمع اعتراضی کشاورزان استان کرمان 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کشاورزان استان کرمان در اعتراض به نبود مشتری برای خرید محصولات کشاورزی در مسیر جاده رودبار جنوب، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض اعلام کردند: “با توجه به قیمت پائین گوجه فرنگی و پیاز و نبود مشتری برای خرید محصولات کشاورزی که ما برای آنها زحمت بسیار کشیدیم با این تجمع اعتراضی خواستار توجه مسئولان برای رفع مشکل مان هستیم.

تجمع اعتراضی آبفای روستایی اهواز

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران آبفای روستایی اهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان در اعتراض به ادغام ‌۲ شرکت آبرسانی آبفای روستایی با شرکت آبفای شهری اهواز در مقابل استانداری خوزستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارکنان آبفا با نصب بنرهای بر روی دیواره ورودی شرکت نوشته بودند: “با ادغام آبفا اهواز با آبفا استان مشکلات آبفا استان حل نخواهد شد، کلانشهر اهواز با ادغام آبفا اهواز با آبفای روستای بزرگ مشکلی حل نخواهد شد”.

یکی از کارکنان در این تجمع اعتراضی گفت؛ ادغام شرکت آب و فاضلاب روستایی با استان خوزستان توسط وزیر ابلاغ شده و صحبت‌هایی نیز در خصوص ادغام آبفای اهواز به گوش می‌رسد.

برچسب هاقیمت گوجه فرنگی در ایرانمحصولات کشاورزیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی کارگرانمطالبات مزدی کارگران در ایرانمطالبات کارگریمطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمطالبات کارگران در شرکت هپکوی اراکمطالبات شهروندی کارگران در ایرانمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایراننقض حقوق کارگران در ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق شهروندی کارگراننقض حقوق شهروندی کارگران در ایراننقض حقوق شهروندی در ایرانکارگرانکارگران نیشکر هفت تپهکارگران آبفای استان خوزستانکارگران ایرانکارگران ایرانیکارگران در ایرانکارگران سیمانکارخانه سمان لوشانکارخانه سیمان لوشانکشاورزان ایرانکشاورزان استان کرمانگوجه فرنگیآب و فاضلاب اهوازآب و فاضلاب استان خوزستانآبفای روستاییآبفای روستایی خوزستانآبفای روستائی اهوازاتحادیه آزاد کارگران ایراناخبار نقض حقوق بشر در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانسیمان لوشان اهوازسرکوب کارگرانسرکوب کارگران ایرانسرکوب کارگران در ایرانسرکوب کارگران در جمهوری اسلامیسرکوب تجمعات اعتراضی در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: