•                  
پنج شنبه , ۰۶ آذر , ۱۳۹۹
پنج‌شنبه, نوامبر 26

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
164

حقوق بشر در ایران – امروز جمعه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران واحد پاکبانی و خدمات شهری شهرداری بندر امام خمینی, کارکنان شرکت گردشگری غار علی‌صدر, مدرسان نهضت سوادآموزی شهرستان گرگان, در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از خبرگزاری صدا و سیما, روز پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از مدرسان نهضت سوادآموزی شهرستان گرگان در اعتراض به عدم برخورداری از طرح ساماندهی شغلی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند و در مقابل ساختمان آموزش و پرورش گرگان تجمع اعتراضی خود را برگزار کردند.

 براساس اعلام یکی از این شهروندان معترض: “معلمان نهضت سوادآموزی از سال ۱۳۷۹تا۱۳۹۱ ساماندهی شدند اما از آن تاریخ به بعد که شامل ما می شود در وضعیت بلاتکلیفی قرار داریم”.

این معلم نهضت سوادآموزی همچنین افزود: “خواسته ما این است که با توجه به سابقه و تجربه کاری که داریم آموزش و پرورش، ما را در اولویت استخدام قرار دهد”.

تجمع اعتراضی کارکنان مجتمع گردشگری غار علی‌صدر 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز جمعه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران و کارکنان شرکت گردشگری غار علیصدر واقع در استان همدان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض خواستار تعیین وضعیت شغلی آنها هستند.

 محرومیت از بیمه بیکاری که در دوران شیوع ویروس کرونا به دلیل تعطیلی اماکن تفریحی این شهروندان هیچ حقوق ماهیانه ای ندارند از جمله درخواستهای این شهروندان در جریان برگزاری این تجمع اعتراضی بود.

تجمع اعتراضی کارگران پاکبانی شهرداری بندر ماهشهر

به گزار حقوق بشر در ایران, امروز جمعه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران واحد پاکبانی و خدمات شهری شهرداری بندر ماهشهر در اعتراض به عدم پرداخت چندین ماه حقوق آنها تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس اعلام این کارگران معترض: “با احتساب اردیبهشت، الان ۶ ماه است که حقوق ماهیانه ما پرداخت نشده است”.

برچسب هافرهنگیان ایرانمدرسان نهضت سوادآموزیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی شهروندان ایرانمطالبات معلمان ایرانمطالبات معوقهمطالبات معوقه مزدیمطالبات کارگریمطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمطالبات کارگران شهرداریمطالبات شهروندیمطالبات شهروندی در ایرانمطالبات شهروندان در ایرانمعلمان نهضت سوادآموزیمعوقات مزدیمعوقات مزدی فرهنگیان ایرانمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران ایرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی کارگران شهرداریمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایراننهضت سواد آموزینهضت سوادآموزیکارمندان غار علی صدرکارگر شهرداریکارگران واحد پاکبانیکارگران پاکبانیکارگران پاکبانی در ایرانکارگران پاکبانی شهرداری در ایرانکارگران شهرداری ماهشهرکارگران شهرداری بندرامام خمینیکارگران شهرداری در ایرانکارگران غارعلیصدرکارگرشهرداریاستخدام معلمانبندر ماهشهربندرماهشهرتجمعات کارگریتجمعات کارگرانتجمعات کارگران در ایرانتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی فرهنگیان ایرانتجمعات اعتراضی معلمان در ایرانتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات اعتراضی در شهروندان در ایرانتجمعات روز جهانی کارگرحقوق ماهیانه کارگران در ایرانحقوق و معوقات مزدیدانش یاران نهضت سوادآموزیسرکوب فرهنگیان ایرانشهروندان ایرانشهردار ماهشهرشهرداری ماهشهرشهرستان گرگانغار علی صدرغار علیصدرغارعلیصدر

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: