•                  
یک شنبه , ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱
یکشنبه, آگوست 14

برگزاری دستکم ۲ تجمع اعتراضی

0
242

حقوق بشر در ایران – امروز شنبه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران پروژه آبرسانی سد گاران در شهرستان سنندج در اعتراض به عدم دریافت ۴ تا ۶ ماه حقوق معوقه شان در مقابل استانداری کردستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. همچنین روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸, جمعی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه در اعتراض به وضعیت بی کیفیت غذای ارائه شده در سلف سرویس این دانشگاه تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایلنا, امروز شنبه ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸, جمعی از کارگران پروژه آبرسانی سد گاران در شهرستان سنندج مرکز استان کردستان با توجه به عدم دریافت ۴ تا ۶ ماه از حقوق  معوقه شان از سوی پیمانکار شرکتی که این کارگران از سوی آنها مشغول به کار هستند در مقابل ساختمان استانداری کردستان تجمع اعتراضی را برگزار کردند. 

براساس این گزارش؛ در جریان این تجمع اعتراضی که با حضور حدود ۱۰۰ نفر از کارگران برگزار شد این کارگران اعلام کردند: “که برای شرکت شایگان مهر آپادانا در پروژه آبرسانی سد گاران کار می‌کردیم اما نزدیک به سه ماه است که شرکت تعطیل و معوقات مزدی کارگران پرداخت نشده است”.

این کارگران همچنین اعلام کردند: “معوقات مزدی کارگران بین ۴ تا ۶ ماه است که بعد از سه ماه تعطیلیِ شرکت، هنوز پرداخت نشده است”.

در ادامه این کارگران تاکید کردند: “در شرایط گسترش روز افزون تورم و گرانی و مشکلات معیشتی در کشور نمی‌توان با چند ماه حقوق معوقه یک خانواده را اداره کرد”.

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه

به گزارش حقوق بشر در ایران, روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸, دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه در اعتراض به وضعیت نامناسب رفاهی و غذای ارائه شده در سلف سرویس این دانشگاه دست به تجمع اعتراضی زدند.
دانشجویان معترض با تجمع در مقابل سلف سرویس این دانشگاه و خودداری از صرف غذا نسبت به کیفیت نامطلوب غذای سلف اعتراض کردند.

آنها با سردادن شعار ضمن اعتراض به پولی سازی آموزش و افزایش شهریه ها خواستار استعفای مسئولان این دانشگاه شدند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: