•                  
شنبه , ۲۷ دی , ۱۳۹۹
شنبه, ژانویه 16

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
1943

حقوق بشر در ایران – روز یکشنبه ۲۵ و امروز دوشنبه ۲۶اسفند ماه ۱۳۹۸, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارکنان شرکت مترو تهران, کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۸ اهواز و جمعی از کارکنان واحد تنظیف شهرداری سقز، با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت عدم واریز مطالبات معوق مزدی آنها با توجه به به نزدیک بودن با سال نو افزایش قیمتها تجمع اعتراض برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, روز یکشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از شهروندان شاغل در متروی تهران با برگزاری تجمع اعتراض در مقابل یکی از ادارات این شرکت دولتی واقع در پی کالج نسبت به عدم پرداخت حقوق ماهیانه شان که شامل عیدی و سنوات خدمت سالیانه این شهروندان می شود اعتراض کردند. 

لازم به ذکر است با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ و مشکلات اقتصادی که شهروندان در ایران با آن درگیر هستند توجه به پرداخت حقوق  و سنوات خدمت و عیدی آنها تا حدی هر چند کم مشکلات آنان را رفع کند. 

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری منطقه ۸ اهواز 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایرنا, امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از کارگران شاغل در واحد خدمات فضای سبز و پاکبانی شهرداری منطقه ۸ اهواز با حضور در مقابل ساختمان استانداری خوزستان خواستار پرداخت مطالبات معوقات مزدی خود شدند.

براساس اعلام یکی از این شهروندان معترض: “ما از پیمانکار شهرداری منطقه هشت، چهار ماه حقوق و مبلغ عیدی را طلبکار هستیم”.

این شهروند در ادامه گفت: “با توجه به شرایط سخت اقتصادی و نزدیک بودن سال جدید از مسئولان شهرداری درخواست کردیم که معوقات ما را پرداخت کنند اما تاکنون فقط وعده به ما داده شده است”.

وی در خاتمه تاکید کرد: “حقوق ما کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۸ اهواز همیشه با تاخیر پرداخت می شود، اما انتظار داریم در شرایط فعلی چاره ای اساسی برای ما اندیشیده شود زیرا در آستانه سال جدید خانواده هایمان نیازهایی دارند که باید تامین کنیم”.

تجمع اعتراضی کارکنان واحد تنظیف شهرداری سقز

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از موکریان, روز یکشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از کارکنان واحد تنظیف شهرداری سقز، در اعتراض به عدم دریافت معوقات مزدی خود، در محوطه محل کارشان اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

بر اساس این گزارش، این تجمع که در محوطه محل کار این شهروندان معترض برگزار شد، به دلیل تاخیر در پرداخت حقوق و مزایای کارگران شکل گرفته بود و این کارگران اعلام کردند با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی بادی معوقات مزدی آنها پرداخت شود. 

برچسب هامنطقه ۸ شهرداری اهوازمتروی تهرانمطالبات مزدی کارگریمطالبات معوقهمطالبات کارگریمطالبات کارگران در ایرانمطالبات شهروندیمطالبات شهروندی کارگران در ایرانمطالبات شهروندی در ایرانمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایرانواحد فضای سبز شهرداری سقزکارگران پاکبانیکارگران خدمات شهریکارگران شهرداریکارگران شهرداری اهوازکارگران شهرداری در ایراناستانداری خوزستانبحران مدیریتبحران مدیریت در ایرانتجمع اعتراضیتجمع اعتراضی کارکنان متروی تهرانتجمعاتتجمعات کارگریتجمعات کارگرانتجمعات کارگران در ایرانتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات خیابانی در ایرانحقوق ماهیانهحقوق ماهیانه کارگران در ایرانحقوق و معوقات مزدیخدمات شهریخدمات شهری شهرداریخط ۳ متروی تهرانسرکوب کارگرانسرکوب کارگران ایرانسرکوب کارگران در ایرانسرکوب تجمعات اعتراضیشهرداری منطقه ۸ اهوازشهرداری سقزشهرداری سقز در استان کردستانشرکت بهره برداری متروی تهران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: