•                  
شنبه , ۰۹ فروردین , ۱۳۹۹
شنبه, مارس 28

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
55

حقوق بشر در ایران – روز یکشنبه ۲۵ و امروز دوشنبه ۲۶اسفند ماه ۱۳۹۸, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارکنان شرکت مترو تهران, کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۸ اهواز و جمعی از کارکنان واحد تنظیف شهرداری سقز، با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت عدم واریز مطالبات معوق مزدی آنها با توجه به به نزدیک بودن با سال نو افزایش قیمتها تجمع اعتراض برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, روز یکشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از شهروندان شاغل در متروی تهران با برگزاری تجمع اعتراض در مقابل یکی از ادارات این شرکت دولتی واقع در پی کالج نسبت به عدم پرداخت حقوق ماهیانه شان که شامل عیدی و سنوات خدمت سالیانه این شهروندان می شود اعتراض کردند. 

لازم به ذکر است با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ و مشکلات اقتصادی که شهروندان در ایران با آن درگیر هستند توجه به پرداخت حقوق  و سنوات خدمت و عیدی آنها تا حدی هر چند کم مشکلات آنان را رفع کند. 

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری منطقه ۸ اهواز 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایرنا, امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از کارگران شاغل در واحد خدمات فضای سبز و پاکبانی شهرداری منطقه ۸ اهواز با حضور در مقابل ساختمان استانداری خوزستان خواستار پرداخت مطالبات معوقات مزدی خود شدند.

براساس اعلام یکی از این شهروندان معترض: “ما از پیمانکار شهرداری منطقه هشت، چهار ماه حقوق و مبلغ عیدی را طلبکار هستیم”.

این شهروند در ادامه گفت: “با توجه به شرایط سخت اقتصادی و نزدیک بودن سال جدید از مسئولان شهرداری درخواست کردیم که معوقات ما را پرداخت کنند اما تاکنون فقط وعده به ما داده شده است”.

وی در خاتمه تاکید کرد: “حقوق ما کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ۸ اهواز همیشه با تاخیر پرداخت می شود، اما انتظار داریم در شرایط فعلی چاره ای اساسی برای ما اندیشیده شود زیرا در آستانه سال جدید خانواده هایمان نیازهایی دارند که باید تامین کنیم”.

تجمع اعتراضی کارکنان واحد تنظیف شهرداری سقز

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از موکریان, روز یکشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از کارکنان واحد تنظیف شهرداری سقز، در اعتراض به عدم دریافت معوقات مزدی خود، در محوطه محل کارشان اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

بر اساس این گزارش، این تجمع که در محوطه محل کار این شهروندان معترض برگزار شد، به دلیل تاخیر در پرداخت حقوق و مزایای کارگران شکل گرفته بود و این کارگران اعلام کردند با توجه به مشکلات عدیده اقتصادی بادی معوقات مزدی آنها پرداخت شود. 

برچسب هاتجمعات اعتراضیمطالبات کارگریمعوقات مزدیکارگران شهرداریمطالبات مزدی کارگریاستانداری خوزستانتجمعاتخدمات شهری شهرداریخدمات شهریتجمعات کارگریتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات خیابانی در ایرانمطالبات معوقهتجمعات کارگرانسرکوب تجمعات اعتراضیتجمع اعتراضیسرکوب کارگرانتجمعات اعتراضی کارگرانسرکوب کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانحقوق ماهیانهشهرداری سقزکارگران شهرداری اهوازبحران مدیریتبحران مدیریت در ایرانمطالبات شهروندیمتروی تهرانمطالبات کارگران در ایرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانحقوق و معوقات مزدیسرکوب کارگران ایرانمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایرانشرکت بهره برداری متروی تهرانمطالبات شهروندی در ایرانکارگران شهرداری در ایرانکارگران پاکبانیتجمع اعتراضی کارکنان متروی تهرانکارگران خدمات شهریتجمعات کارگران در ایرانمعوقات مزدی کارگرانحقوق ماهیانه کارگران در ایرانمطالبات شهروندی کارگران در ایرانخط ۳ متروی تهرانشهرداری سقز در استان کردستانواحد فضای سبز شهرداری سقزمنطقه ۸ شهرداری اهوازشهرداری منطقه ۸ اهواز

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: