•                  
چهارشنبه , ۱۵ تیر , ۱۴۰۱
چهارشنبه, جولای 6

زندگی در صلح و دوستی

0
499

خیلی زیباست انسانها به عقاید همدیگر احترام بگذارند نسبت به هم گذشت کنند خداوند که بوجود آورنده این دنیا است آنقدر مهربان است که از ما با عنوان فرزندان خود یاد میکنند ما انسانها کمی از راه خود منحرف شده ایم صورت زیبای خداوند که از ما گذشت کرده بیان کننده این مطلب است که در عین قدرت ببخش افراد یا کسانی که سعی در القاء عقاید خود بر دیگران میباشند همانند آخوندهایی هستند که چندین سال کشور ما را به غارت برده اند همانهائی که فکر میکنند حاکم بلامنازع مردم ایران هستند حکمی بالا تر از حکم ولایت فقیه نیست چرا که جمهوری اسلامی ولایت فقیه را نماینده خداوند میداند بر روی زمین .

آیا نماینده خداوند باید حکم بر قصاص و اعدام بدهد جز این نیست که یک نماینده صورتی از رئیس خود است پس به این نتیجه میرسیم که جمهوری اسلامی هیچ مشروعیت ندارد دولتی باید حاکم بر کشور باشد که دل سوز مردم حامی ملت باشد در کنار ملت باشد نه در مقابل ملت دولتی مورد پذیرش میباشد که به اعلامیه جهانی حقوق بشر احترام بگذارد هر گونه اعتراض به دولت در جمهوری اسلامی مواجه شدن با احکام امنیتی میباشد .

دولتی که به حد اقل حقوق انسانی مردم خود احترام نمی‌گذارد آیا می‌تواند نماینده ولایت فقیه را به نماینده خداوند بر روی زمین داشته باشد .

ما انسانها به جهانی توام با صلح و دوستی نیاز داریم جهانی که هر کس به هر طریق که دوست دارد بتواند با مخلوق خود ارتباط برقرار کند ما نباید دیگران را بر حسب بانگ پوست نژاد ملیت و مذهب قضاوت کنیم پس بیاید در کنار یکدیگر در جهت صلح جهانی تلاش کنیم .

چرا ایجاد صلح والاترین خدمت به بشر میباشد و تا آیندگان بداند که در دوران خود افراد قبل از آنها حامی دوستی و محبت خداوندی بودند فرزندان ما در آرامش باشند تا هیچ معادله ای ناتمام نماند . به امید پیروزی بر شریر و صلح سراسری در جهان .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: