•                  
چهارشنبه , ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹
چهارشنبه, آگوست 5

برگزاری دستکم ۲ تجمع اعتراضی

0
338

حقوق بشر در ایران – امروز سه شنبه، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور در تهران, اهالی منطقه سادات حسینی دهدز شهرستان ایذه در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات خود در مقابل ساختمان مخابرات ایران، دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از ایلنا، امروز سه شنبه ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر می گیرد, شماری از کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور، در مقابل ساختمان مخابرات ایران اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

جامعه کارگزاران مخابرات روستایی در تجمع امروز ضمن محکوم ‌کردن اقدام قانون‌شکنانه از سوی شرکت مخابرات ایران مبنی بر اجرایی نشدن رای صادره توسط دیوان عدالت اداری در خصوص عقد قرارداد دائم و رسیدگی به مشکلات آن‌ها ،خواستار تمکین شرکت مخابرات به آرای صادره و اجرای قانون شدند.

دبیر کانون انجمن‌های صنفی کارگری مخابرات روستایی استان خراسان رضوی، با بیان اینکه چند صد نفر از کارگزاران مخابرات روستایی سراسر کشور در تجمع امروز شرکت داشته‌اند، گفت: “خواسته‌ی ما اجرای قانون است. ما خواستار اجرایی شدن آرای صادره دیوان عدالت اداری و هیئت‌های حل اختلاف وزارت کار هستیم و درخواست داریم که مخابرات به این آرا تمکین نماید”.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و عقد قرارداد دائم با لحاظ کردن همه شرایط قانونی از مهم‌ترین مطالبات کارگزاران است افزود: “فقط انجمن صنفی خراسان رضوی تاکنون سه بار به دیوان عدالت شکایت کرده و سه رای در دست دارد؛ ما می‌خواهیم این آرا اجرا شوند. بهتر است که مسئولان صدای این قشر زحمتکش روستایی را بشنوند و به خواسته‌های آنها توجه کنند. 

تجمع اعتراضی اهالی منطقه سادات حسینی دهدز شهرستان ایذه

به گزارش حقوق بشر در ایران, روز دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸، جمعی از اهالی منطقه سادات حسینی دهدز، در اعتراض به الحاق بخش هایی از مراتع کوه قارون به استان چهارمحال بختیاری در مقابل فرمانداری این شهرستان واقع در شهرستان ایذه دست به تجمع اعتراضی زدند. 

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: