•                    
  •                  
سه شنبه , ۰۵ مهر , ۱۴۰۱
سه‌شنبه, سپتامبر 27

دختر بچه ۱۵ ساله در شهرستان سیرجان سر بریده شد

0
1012

حقوق بشر در ایران امروز دوشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹، دختر بچه ۱۵ ساله ساکن شهرستان سیرجان پس از بریده شدن سرش جان باخت. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از رُکنا، امروز دوشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹، ماموران جمع آوری زباله هنگام تخلیه زباله ها متوجه پلاستیکی شدند که پس از باز کردن آن متوجه شدند سر دختر بچه ای ۱۵ ساله در داخل آن پلاستیک قرار دارد. پس از مدتی فرد متهم به این قتل خود را به ماموران انتظامی این شهرستان معرفی کرد. پیکر بدون سر این دختر بچه پس از بازداشت متهم به قتل پیدا شد. 

براساس این گزارش، ساعت ۱ بامداد امروز کارگران جمع‌آوری زباله حین تخلیه یک مخزن در خیابان خزر سیرجان، انتهای بلوار ولیعصر، نرسیده به بلوار خبرنگار، متوجه یک پلاستیک سنگین با ظاهری غیرطبیعی شدند و هنگامی که سر پلاستیک را باز کردند با صحنه‌ای بسیار وحشتناک سر بریده دختر سیرجانی روبرو شدند.”

سر بریده یک دختر نوجوان حدوداً ۱۵ ساله که کاملا از تن جدا شده بود داخل پلاستیک قرار داشت. کارگران جمع‌آوری زباله بلافاصله با پلیس تماس گرفته و ماموران کلانتری و پلیس آگاهی سیرجان در محل حاضر شدند.

حدود ۲ ساعت بعد متهم به قتل بر اثر عذاب وجدان خود را تسلیم پلیس کرده و محل رها کردن بدن را نیز مشخص کرده است. حاکی است بدن این دختر نوجوان نیز در زمینی خالی در همان منطقه کشف شده است. 

محسن نیک پور، دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در تشریح این خبر گفت: “مصرف ماده مخدر شیشه موجب قتل دختر جوان توسط یکی از کارتن‌خواب‌های سیرجان شد.”

دادستان عمومی و انقلاب کرمان در ادامه افزود: “قاتل به روابط خود با مقتول اقرار کرده و اینکه هر دو از کارتن خوابهای سطح شهر بوده‌اند را ذکر می‌کند و اذعان کرده که مواد مخدر صنعتی مصرف می‌کرد و دلیل این جنایت را مصرف شیشه عنوان می‌کند.”

برچسب هاحقوق بشر در ایرانکودکان متکدی در ایراننقض حقوق کودکان در ایرانمتهم به قتل عمدحقوق بشر درایراناتهام قتل عمدنقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانکودکان کار در ایرانکنوانسیون حقوق کودکاعدام کودکان در ایرانکودکان متکدینقض حقوق کودکانقتل عمد حکومتی در ایراننیروی انتظامیکودکان در ایرانکودکان و فقر در ایراناتهام قتلقتل عمد در ایراناتهام قتل در ایرانکودکان کار و خیابانقتلمتهم به قتلشهرستان سیرجاننقض حقوق بشرد ر ایراننقض حقوق بشر در ایران 4نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیکودکان کار و خیابان در ایرانکودککودک آزاریدخترحقوق کودکانحقوق بشر در جمهوری اسلامی ایرانقتل عمد زندانیانشهر سیرجانازدواج کودکانحقوق کودکحقوق کودکان در ایرانکودک مجرمحقوق بشر زندانیان سیاسیاتهام متهمان به قتل عمد در ایرانخیابان خزرکودکاننقض حقوق بشر در ایرانفعال حقوق کودکحقوق بشر در جمهوری اسلامیمجازات قتل عمدقتل عمد زندانیان در ایرانبلوار خبرنگارحقوق بشرقتل عمدنقض حقوق بشرکودکان کارقتل عمد حکومتیحقوق شهروندی کودکان در ایراناتهام قتل عمد در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.