•                  
شنبه , ۲۴ مهر , ۱۴۰۰
شنبه, اکتبر 16

دختر بچه ۱۵ ساله در شهرستان سیرجان سر بریده شد

0
581

حقوق بشر در ایران امروز دوشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹، دختر بچه ۱۵ ساله ساکن شهرستان سیرجان پس از بریده شدن سرش جان باخت. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از رُکنا، امروز دوشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹، ماموران جمع آوری زباله هنگام تخلیه زباله ها متوجه پلاستیکی شدند که پس از باز کردن آن متوجه شدند سر دختر بچه ای ۱۵ ساله در داخل آن پلاستیک قرار دارد. پس از مدتی فرد متهم به این قتل خود را به ماموران انتظامی این شهرستان معرفی کرد. پیکر بدون سر این دختر بچه پس از بازداشت متهم به قتل پیدا شد. 

براساس این گزارش، ساعت ۱ بامداد امروز کارگران جمع‌آوری زباله حین تخلیه یک مخزن در خیابان خزر سیرجان، انتهای بلوار ولیعصر، نرسیده به بلوار خبرنگار، متوجه یک پلاستیک سنگین با ظاهری غیرطبیعی شدند و هنگامی که سر پلاستیک را باز کردند با صحنه‌ای بسیار وحشتناک سر بریده دختر سیرجانی روبرو شدند.”

سر بریده یک دختر نوجوان حدوداً ۱۵ ساله که کاملا از تن جدا شده بود داخل پلاستیک قرار داشت. کارگران جمع‌آوری زباله بلافاصله با پلیس تماس گرفته و ماموران کلانتری و پلیس آگاهی سیرجان در محل حاضر شدند.

حدود ۲ ساعت بعد متهم به قتل بر اثر عذاب وجدان خود را تسلیم پلیس کرده و محل رها کردن بدن را نیز مشخص کرده است. حاکی است بدن این دختر نوجوان نیز در زمینی خالی در همان منطقه کشف شده است. 

محسن نیک پور، دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در تشریح این خبر گفت: “مصرف ماده مخدر شیشه موجب قتل دختر جوان توسط یکی از کارتن‌خواب‌های سیرجان شد.”

دادستان عمومی و انقلاب کرمان در ادامه افزود: “قاتل به روابط خود با مقتول اقرار کرده و اینکه هر دو از کارتن خوابهای سطح شهر بوده‌اند را ذکر می‌کند و اذعان کرده که مواد مخدر صنعتی مصرف می‌کرد و دلیل این جنایت را مصرف شیشه عنوان می‌کند.”

برچسب هاحقوق بشرحقوق بشر در ایرانکودکان کار در ایراننیروی انتظامیقتلکودکازدواج کودکانکودکانقتل عمدکودکان متکدی در ایرانکنوانسیون حقوق کودککودکان در ایرانمتهم به قتلکودک آزاریحقوق کودکنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق کودکان در ایراناعدام کودکان در ایرانکودکان و فقر در ایرانشهرستان سیرجاندخترحقوق کودکان در ایرانفعال حقوق کودککودکان کارمتهم به قتل عمدکودکان متکدیاتهام قتلنقض حقوق بشرد ر ایرانحقوق کودکانکودک مجرمحقوق بشر در جمهوری اسلامیقتل عمد حکومتیحقوق بشر درایرانقتل عمد در ایراننقض حقوق بشر در ایران 4حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایرانحقوق بشر زندانیان سیاسیمجازات قتل عمدحقوق شهروندی کودکان در ایراناتهام قتل عمدنقض حقوق کودکاناتهام قتل در ایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیقتل عمد زندانیاناتهام متهمان به قتل عمد در ایرانقتل عمد زندانیان در ایراناتهام قتل عمد در ایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانقتل عمد حکومتی در ایرانکودکان کار و خیابانکودکان کار و خیابان در ایرانشهر سیرجانخیابان خزربلوار خبرنگار

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: