•                    
  •                  
چهارشنبه , ۱۳ مهر , ۱۴۰۱
چهارشنبه, اکتبر 5

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
401

حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۱۸دی ماه۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت مسئولان در بخش های مدیریتی و تصمیمات غیر کارشناسانه آنها است جمعی از اعضای تعاونی مسکن کارکنان اداره کل زندانهای استان فارس، دامداران شهرستان گلپایگان، جمعی از مربیان مدارس پیش دبستانی شهرستان ایذه، در اعتراض به موارد گسترده نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از مربیان مدارس پیش دبستانی شهرستان ایذه واقع در استان خوزستان در اعتراض به تداوم بلاتکلیفی و عدم توجه مسئولان به مطالبات صنفی آنها در مقابل درب ورودی استانداری خوزستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این مربیان پیش دبستانی که از سال ۱۳۹۷، در مراکز پیش دبستانی شهرستان ایذه واقع در استان خوزستان شاغل هستند در اعتراض به لغو ابلاغ ها، بلاتکلیفی تبدیل وضعیت و عدم تمدید قرارداد پیمانکار جهت واریز بیمه و همچنین بی توجهی مسئولان به مطالبات صنفی آنها به دفعات تجمعات اعتراضی را برگزار کردند.

این شهروندان معترض به دفعات تجمعات اعتراضی را برگزار کردند و طی هفته های گذشته برای حق خواهی شان به تهران هم سفر کردند و در تشریح مطالبات خود گفته بودند: “ما کوتاه بیا نیستیم. تا حصول نتیجه‌ نهایی، به تلاش‌های خود ادامه خواهیم داد. ما در این مدت کم تحقیر نشده‌ایم. از مراجعات مکرر به اداره کل با هر وسیله ممکن، مثل نیسان و وانت بگیر تا مورد تمسخر قرار گرفتن ما برای رسیدن به مطالبات صنفی مان”. 

این فرهنگیان معترض همچنین گفتند: “تلاش در جهت نادیده گرفتن و حذف ما سیاسی است. اینکه با جابه‌جایی یک نماینده، یک تیم جدید در رأس کار می‌آید و برنامه‌های گروه پیشین را نادیده می‌گیرد، بیشتر از آنکه یک لجاجت سیاسی باشد، بازی با زندگی آدم‌هایی مثل ماست. چرا اداره کل آموزش‌ و پرورش استان خوزستان برای بررسی مشکلات صنفی ما یک بازرس به ایذه نمی‌فرستد؟ چرا آموزش‌ و پرورش ایذه لیست اشخاص جذب‌شده را رسانه‌ای نمی‌کند؟”

تجمع اعتراضی دامداران شهرستان گلپایگان 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از رُکنا، روز چهارشنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از دامداران شهرستان گلپایگان در اعتراض به افزایش قیمت نهاده های دامی و عدم برخورداری آنها از حمایتهای صنفی در مقابل ساختمان فرمانداری این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض پس از حضور در مقابل ساختمان فرمانداری گلپایگان به کمبود عرضه دولتی نهاده های دامی، و همچنین نحوه نامناسب توزیع آن اعتراض کردند.

این دامداران در تشریح وضعیت خود افزودند: ““مسئولان در قبال خواسته‌های ما بی توجه هستند و به ما می گویند بروید و با قیمت آزاد نهاده‌های دامی را تهیه کنید. سیلو هم می‌گوید باید گندم را در بازار به قیمت آزاد بخریم. این موضوع باعث شده نان را خوراک دام‌ها کنیم که ان هم مشکلات خاص خودش را دارد.”

تجمع اعتراضی اعضای تعاونی مسکن اداره کل زندانهای استان فارس

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از اعضای تعاونی مسکن کارکنان اداره کل زندانهای استان فارس در اعتراض به عدم پاسخگوئی مسئولان به وضعیت مسکن این شهروندان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض در جریان برگزاری تجمع اعتراضی مذکور با در دست گرفتن پلاکاردهای اعتراضی که بر روس آن جملاتی با این مضمون نوشته شده بود که تعاونی مسکن مسکن سازمان زندانها ۱۵ سال پیش از اعضای این شهروندان مبالغی را بابت ساخت و تحویل مسکن دریافت کرده و یا از حقوق این افراد کسر کرده اما تا به امروز این پروژه های ساختمانی بصورت نیمه کاره رها شده است.

 

برچسب هاقیمت نهاده های دامیمربی پیش دبستانمربی پیش دبستانیمربیان پیش دبستانمربیان پیش دبستان شهرستان ایذهمربیان پیش دبستانیمسکن کارکنان دولتمطالبه گریمطالبات مدنی دامدارانمطالبات مزدیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی کارگرانمطالبات مزدی کارگران در ایرانمطالبات مزدی شهروندان ایرانمطالبات مزدی شهروندان در ایرانمطالبات معوقهمطالبات کارگریمطالبات کارگری در ایرانمطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمطالبات کارگران شهرداریمطالبات دامداران ایرانمطالبات شهروندیمطالبات شهروندی کارگران در ایرانمطالبات شهروندی در ایرانمطالبات شهروندان در ایرانمطالبات صنفی مربیان پیش دبستانینهاده های دام در ایراننهاده های دامینهاده های طیورگرانی نهاده های دامیاداره کل زندانهای استان فارساستان فارساعضای تعاونی مسکن سازمان زندانهای استان فارستجمعاتتجمعات کارگریتجمعات کارگری در ایرانتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات خیابانی در ایرانتجمعات صنفیتعاونی مسکنحق امنیت اجتماعیحق امنیت در کارحق امنیت شغلیحق امنیت شغلی کارگراندامپروری در ایراندامپروری صنعتیدامداران ایراندامداران شهرستان گلپایگانسرکوب تجمعات اعتراضیشهر گلپایگانشهرستان ایذه مربی پیش دبستانیصنعت دامپروری در ایرانصنعت دامداری در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.