•                    
  •                  
جمعه , ۰۷ بهمن , ۱۴۰۱
جمعه, ژانویه 27

برگزاری دستکم ۱ تجمع اعتراضی

0
691

حقوق بشر در ایران – امروز چهارشنبه ۹ مهر ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور است جمعی از کارگران نیروگاه سیکل ترکیبی گازی آبادان در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات مزدی تجمعات اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از عصر جنوب، امروز چهارشنبه ۹مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شاغل در نیروگاه سیکل ترکیبی گازی آبادان در اعتراض به پرداخت نشدن معوقات مزدی آنها در درب ورودی این واحد نیروگاهی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این کارگران نسبت به پرداخت نشدن سنوات خدمتآنها برای سال ۱۳۹۸و عیدی و پاداش همان سال، عدم اجرای تغییر وضعیت شغلی آنها در فیش حقوقی و همچنین عدم وجود صندوق قرض الحسنه در این نیروگاه تجمع کرده و خواستار احقاق حق خود شدند.

 برخی از کارکنان شرکت نیروگاه گازی از اسفندماه سال گذشته تاکنون سنوات خود را دریافت نکرده‌اند این در حالی است که پیمانکار هر روز وعده پرداخت آن را می‌دهد.

 برخی کارکنان نیز بیش از ۳سال سنوات خود را دریافت نکرده‌اند و بارها برای دریافت مطالبات خود به مدیرعامل نیروگاه و حتی فرمانداری ویژه آبادان مراجعه کرده‌اند ولی به نتیجه نرسیده‌اند. همچنین ۴۵ روز از پرداخت آخرین حقوق کارکنان می‌گذرد و پیمانکار به دلایل نامعلوم پرداخت حقوق را به عقب می‌اندازد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اخبار پیشنهاد شده