شنبه , ۰۸ مهر , ۱۴۰۲
یکشنبه, اکتبر 1

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
716

حقوق بشر در ایران – امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور است جمعی از مالباختگان سامانه خرید ارز نیمایی، مربیان مدارس پیش دبستانی، جمعی از دامداران روستای نوترکی از توابع بخش مرکزی شهرستان اردل، در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از مالباختگان سامانه خرید ارز نیمایی در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 این شهروندان در جریان برگزاری این تجمع اعتراضی با سر دادن شعارهای اعتراضی خواهان احقاق حق از دست رفته شان شدند.

مالباختگان این سامانه ارزی با نسب پلاکاردی به قسمتی از دیوار بانک مرکزی که بر روی آن نوشته شده بود: “در سامانه نیمای بانک مرکزی ۴۰۰۰میلیارد تومان سرمایه ۴۰۰شرکت تولیدی و بازرگانی به غارت رفته است. بانک مرکزی باید پاسخگو باشد.” به شرح وضعیت خود پرداختند.

تجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانی در مقابل ساختمان مجلس 

به گزارش حقوق بشر در ایران به قنل از افکار نیوز، امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از مربیان مدارس پیش دبستانی که از نقاط مختلف کشور به تهران آمدند در مقابل ساختمان مجلس تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 این شهروندان در اعتراض به محرومیت از امنیت شغلی با هدف تعیین تکلیف آنها در وضعیت استخدامی خواستار توجه نمایندگان مجلس به مطالبات صنفی آنها شدند.

 مربیان پیش دبستانی که از شهرهای مختلف کشور به تهران سفر کردند از مسئولان خواستند تا برای استخدام آنها به سوابق کاری آنها توجه کنند.

تجمع اعتراضی دامداران روستای نوترکی شهرستان اردل

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از دامداران روستای نوترکی از توابع بخش مرکزی شهرستان اردل در استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به گرانی قیمت نهاده های دامی و قیمت ارزان خرید محصولات دامی از آنها تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس اعلام این شهروندان: “گرانی سرسام آور قیمت نهادهای دامی در حالی که کمیاب نیز هستند سبب شرایطی سخت و فشار مضاعف غیرقابل تحمل به فعالان صنعت دامپروری شده است.”

 این شهروندان فعال در عرصه دامپروری در ادامه افزودند: “ظرف ماههای اخیر قیمت هر کیلوگرم کنسانتره دامی از ۲۳ هزار به ۴۰ هزار ریال افزایش یافته است. قیمت خرید سویا که به عنوان خوراک دام نرخ مصوب هر کیلوگرم ۲۷ هزار دارد نیز در بازار آزاد به ۱۵۰ هزار ریال رسیده است.”

برچسب هاکارگراناقتصادتجمعات خیابانی در ایرانمالباختهنقض حقوق شهروندی کارگراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیامنیت شغلی کارگرانشهرستان اردلنهاده های دام در ایرانصنعت دامپروری در ایرانکارگرتجمعاتنقض حقوق بشرد ر ایرانمعوقات مزدی در ایرانمطالبات کارگران ایرانتجمعات کارگران ایرانبلوط بلند شهرستان اردلمالباختگان ارز نیماییدامپروری در ایراناقتصاد ایراننقض حقوق شهروندی در ایرانبحران اقتصادی در ایرانساختمان بانک مرکزیاشتغال در ایرانمعوقات مزدی کارگرانامنیت شغلی کارگران در ایراندامداران ایرانسامانه ارز نیماییروستای نوترکی در شهرستان اردلمعوقات مزدیاقتصاد در ایرانکارگران ایرانمربیان پیش دبستانمعوقات مزدی شهروندان در ایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانتجمعات اعتراضی کارگران ایراننهاده های طیورسامانه ارزی نیمااعتراض دامداران روستای نوترکینابسامانی اقتصاد در ایراناقتصاد ناکارآمدتجمعات اعتراضی کارگرانمعوقات مزدی کارگران در ایراناخبار نقض حقوق شهروندی در ایرانحقوق شهروندی کارگران ایراننقض حقوق کارگران ایراننهاده های دامیمالباختگان سامانه ارزی نیماتجمعات اعتراضینقض حقوق شهروندیامنیت شغلی در ایرانسرکوب کارگران در ایرانامنیت شغلیکارگران ایرانیمعوقات مزدی کارگران ایرانارز نیماییمربیان پیش دبستانیسامانه خرید ارزی نیمابانک مرکزینقض حقوق بشر در ایرانتجمعات کارگریتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانسرکوب کارگران ایرانبحران اشتغال در ایرانمعوقات مزدی کارگران شهرداریمعوقات مزدی شهروندانتجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانیتجمعات اعتراضی مربیان پیش دبستانیکارگران در ایراننقض حقوق بشرتجمعات اعتراضی در ایرانمعوقات مالیجامعه کارگران ایراننقض حقوق شهروندی کارگران در ایرانسرکوب کارگران ایرانیمعوقات مزدی کارگرصنعت دامداری در ایراندامداران روستای نوترکی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: