•                  
پنج شنبه , ۲۹ مهر , ۱۴۰۰
پنج‌شنبه, اکتبر 21

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
286

حقوق بشر در ایران – امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور است جمعی از مالباختگان سامانه خرید ارز نیمایی، مربیان مدارس پیش دبستانی، جمعی از دامداران روستای نوترکی از توابع بخش مرکزی شهرستان اردل، در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از مالباختگان سامانه خرید ارز نیمایی در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 این شهروندان در جریان برگزاری این تجمع اعتراضی با سر دادن شعارهای اعتراضی خواهان احقاق حق از دست رفته شان شدند.

مالباختگان این سامانه ارزی با نسب پلاکاردی به قسمتی از دیوار بانک مرکزی که بر روی آن نوشته شده بود: “در سامانه نیمای بانک مرکزی ۴۰۰۰میلیارد تومان سرمایه ۴۰۰شرکت تولیدی و بازرگانی به غارت رفته است. بانک مرکزی باید پاسخگو باشد.” به شرح وضعیت خود پرداختند.

تجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانی در مقابل ساختمان مجلس 

به گزارش حقوق بشر در ایران به قنل از افکار نیوز، امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از مربیان مدارس پیش دبستانی که از نقاط مختلف کشور به تهران آمدند در مقابل ساختمان مجلس تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 این شهروندان در اعتراض به محرومیت از امنیت شغلی با هدف تعیین تکلیف آنها در وضعیت استخدامی خواستار توجه نمایندگان مجلس به مطالبات صنفی آنها شدند.

 مربیان پیش دبستانی که از شهرهای مختلف کشور به تهران سفر کردند از مسئولان خواستند تا برای استخدام آنها به سوابق کاری آنها توجه کنند.

تجمع اعتراضی دامداران روستای نوترکی شهرستان اردل

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۶ مهر ماه ۱۳۹۹، جمعی از دامداران روستای نوترکی از توابع بخش مرکزی شهرستان اردل در استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به گرانی قیمت نهاده های دامی و قیمت ارزان خرید محصولات دامی از آنها تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس اعلام این شهروندان: “گرانی سرسام آور قیمت نهادهای دامی در حالی که کمیاب نیز هستند سبب شرایطی سخت و فشار مضاعف غیرقابل تحمل به فعالان صنعت دامپروری شده است.”

 این شهروندان فعال در عرصه دامپروری در ادامه افزودند: “ظرف ماههای اخیر قیمت هر کیلوگرم کنسانتره دامی از ۲۳ هزار به ۴۰ هزار ریال افزایش یافته است. قیمت خرید سویا که به عنوان خوراک دام نرخ مصوب هر کیلوگرم ۲۷ هزار دارد نیز در بازار آزاد به ۱۵۰ هزار ریال رسیده است.”

برچسب هامالباختهمالباختگان ارز نیماییمالباختگان سامانه ارزی نیمامربیان پیش دبستانمربیان پیش دبستانیمطالبات کارگران ایرانمعوقات مالیمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران ایرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی کارگران شهرداریمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندانمعوقات مزدی شهروندان در ایراننقض حقوق کارگران ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایراننقض حقوق بشرد ر ایراننقض حقوق شهروندینقض حقوق شهروندی کارگراننقض حقوق شهروندی کارگران در ایراننقض حقوق شهروندی در ایراننهاده های دام در ایراننهاده های دامینهاده های طیورنابسامانی اقتصاد در ایرانکارگرکارگرانکارگران ایرانکارگران ایرانیکارگران در ایراناقتصاداقتصاد ناکارآمداقتصاد ایراناقتصاد در ایرانامنیت شغلیامنیت شغلی کارگرانامنیت شغلی کارگران در ایرانامنیت شغلی در ایراناخبار نقض حقوق شهروندی در ایرانارز نیماییاشتغال در ایراناعتراض دامداران روستای نوترکیبلوط بلند شهرستان اردلبانک مرکزیبحران اقتصادی در ایرانبحران اشتغال در ایرانتجمع اعتراضی مربیان پیش دبستانیتجمعاتتجمعات کارگریتجمعات کارگران ایرانتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی مربیان پیش دبستانیتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران ایرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات خیابانی در ایرانجامعه کارگران ایرانحقوق شهروندی کارگران ایراندامپروری در ایراندامداران ایراندامداران روستای نوترکیروستای نوترکی در شهرستان اردلسامانه ارز نیماییسامانه ارزی نیماسامانه خرید ارزی نیماساختمان بانک مرکزیسرکوب کارگران ایرانسرکوب کارگران ایرانیسرکوب کارگران در ایرانشهرستان اردلصنعت دامپروری در ایرانصنعت دامداری در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: