•                  
یک شنبه , ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
دوشنبه, دسامبر 6

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
364

روزجاری,   با توجه به گسترش نارضایتی شهروندان در شهرهای مختلف ایران از موارد مختلف نقض حقوق شهروندی در بسیاری از زمینه های اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی که در راستای مطالبات به حق این شهروندان, جمعی از مالکان خودروهای وارداتی پلاک منطقه آزاد اروند مقابل سازمان منطقه آزاد اروند، جمعی از رانندگان کامیون جاده ارومیه – سلماس,  تعدادی از مدیران دفاتر سازمان نیازمندی‌های همشهری در تهران و شماری از دستفروشان تبریز، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از صدا و سیما، امروز یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸؛در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از مالکان خودروهای خارجی بار دیگر در اعتراض به ترخیص نشدن خودروهای خود، مقابل سازمان منطقه آزاد اروند، تجمع کردند.

بر اساس این گزارش؛ این دومین تجمع مالکان خودروهای وارداتی پلاک منطقه آزاد اروند در روزهای اخیر است که نسبت به ترخیص نشدن خودروهای خود اعتراض داشتند.

به گفته مالکان خودروهای وارداتی خارجی ۱۸ ماه از وعده مسئولان منطقه آزاد اروند برای ترخیص خودروهای وارداتی می‌گذرد اما همچنان خبری از ترخیص نیست، این در حالی است که همه کارهای قانونی انجام شده و قوانین سرزمین مادری نیز شامل این خودروهای وارداتی نمی شود.

تجمع اعتراضی کسبه و کامیونداران ارومیه

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز یکشنبه ۱۶تیر ۱۳۹۸، تجمع اعتراضی جمعی از کسبه و کامیونداران ارومیه در اعتراض به آسفالت نبودن و عدم امکانات در جاده اروميه-سلماس و بروز مشکلاتی از قبیل تصادف و سایر مشکلات در رانندگی برای آنها. 

تجمع مدیران دفاتر سازمان نیازمندی‌های همشهری
به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸؛ جمعی از مدیران دفاتر سازمان نیازمندی‌های همشهری در اعتراض به عدم دریافت مطالبات و عدم تعیین تکلیف مالی خود، مقابل ساختمان همشهری در تهران، دست به تجمع زدند.

تجمع اعتراضی دست فروشان تبریز
به گزارش حقوب بشر در ایران، امروز یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸؛ جمعی از دستفروشان تبریز بار دیگر در اعتراض به جمع آوری و ایجاد بازار شب، در میدان نماز تبریز، دست به تجمع زدند.

دستفروشان تبریزی نسبت به ممنوعیت دستفروشی در محوطه بازار تاریخی تبریز و ایجاد بازار شب، در میدان نماز تبریز معترض هستند.

آنها می‌گویند: منبع درآمد ما همین دستفروشی در بازار تاریخی تبریز بوده حال آنکه هیچ ساماندهی برای دستفروشی در تبریز وجود ندارد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: