•                  
دوشنبه , ۱۵ آذر , ۱۴۰۰
سه‌شنبه, دسامبر 7

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
368

حقوق بشر در ایران – روز جاری, در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر می گیرد, جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو، در مقابل ساختمان استانداری فارس و یکی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از کارگران بیمارستان رازی بیرجند در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از رکنا، امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸؛ در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو، در اعتراض به گرانی قیمت های اعلام شده، عدم تحویل خودرو و نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان استانداری فارس، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان به علت عدم تحویل خودرو بعد از ۲.۵ سال از ساعت ۱۰ صبح با در دست داشتن بنرهای اعتراضی تجمع کردند.

تجمع یکی از رانندگان اخراج شده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸؛ حسین کریمی سبزوار از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برای چندمین بار طی ماه جاری، در اعتراض به اخراج از کار، در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دست به تجمع و تحصن زد.

این شهروند در تحصن روز جاری با در دست داشتن شعارنوشته هایی، ضمن اعتراض به عدم پاسخگویی مسئولین، خواهان بازگشت به کار خود شد.

این راننده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، صبح روز یکشنبه ۱۳ مرداد ماه، در جریان تجمع و تحصن خود در اعتراض به اخراج از کار، در مقابل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط نیروهای انتظامی بازداشت شده بود و در نهایت در همان روز پس از انتقال به دادسرای ناحیه ۱۰ تهران آزاد شد.

آقای کریمی سبزوار راننده اخراجی و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد بعد از اعتصابات زمستان ۱۳۸۴ رانندگان شرکت واحد توسط کارفرما از کار اخراج شد و تاکنون علیرغم تلاش ها و پیگیری ها هنوز نتوانسته به کار خود برگردد.

تجمع اعتراضی کارگران بیمارستان رازی بیرجند

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز چهارشنبه ۲۳ مردادماه ۱۳۹۸, جمعی از کارگران شاغل در پروژه تکمیل بیمارستان رازی بیرجند در اعتراض به عدم دریافت ۸ ماه حقوق ماهیانه خود دست به تجمع اعتراضی زدند. 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: