•                  
چهارشنبه , ۲۸ مهر , ۱۴۰۰
چهارشنبه, اکتبر 20

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
332

امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸,  در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در مقابل ساختمان مجلس و جمعی از کارمندان اخراج شده موسسه آرمان (وحدت)، در مقابل ساختمان بانک مرکزی، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸, با توجه به گسترش نارضایتی شهروندان در شهرهای مختلف ایران از موارد مختلف نقض حقوق شهروندی در بسیاری از زمینه های اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی که در راستای مطالبات به حق این شهروندان,   جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین، در اعتراض به برآورده ‌نشدن مطالبات خود، در مقابل ساختمان مجلس، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

اعتراض سپرده گذاران موسسه‌های مالی و اعتباری از سه سال پیش آغاز شد و دولت و بانک مرکزی پرداخت مطالبات سپرده گذاران از طریق بانک‌های دولتی و خصوصی را متعهد شدند.

بر اساس ادعای بانک مرکزی تا به حال مطالبات بیش از ۹۵ درصد سپرده گذاران پرداخت شده است.

تجمع کارمندان اخراج شده موسسه آرمان
به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز سه شنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، جمعی از کارمندان اخراج شده موسسه آرمان (وحدت)، در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان دلیل تجمع خود را در اعتراض به اخراج شان از این موسسه، عنوان کردند.

تجمع اعتراضی مالباختگان موسسه مالی و اعتبار کاسپین در تهران 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروزسه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ جمعی از مالباختگان موسسه مالی و اعتباری کاسپین در تهران با تجمع در مقابل مجلس در تهران اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند. 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: