•                  
پنج شنبه , ۰۸ آبان , ۱۳۹۹
پنج‌شنبه, اکتبر 29

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
240

حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۱۱اردیبهشت ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از عشایر نصر آباد جرقویه ساکن در استان اصفهان, جمعی از صیادان جزیره کیش, مالباختگان شرکت آذویکو و جمعی از کشاورزان بخش جونقان از توابع استان چهارمحال و بختیاری در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از مالباختگان شرکت آذویکو در اعتراض به عدم تحویل خودروهای ثبت نامی MG360 این شهروندان از سوی شرکت مذکور تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض اعلام کردند: “شرکت آذویکو, پس از دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی به بهانه ساخت و تحویل خودرو اما از سوی دیگر از ما مبالغی را تحت عنوان ودیعه ثبت نام دریافت کرده اما تا به امروز ۶۰۰۰ هزار مشتری این شرکت موفق به دریافت خودروهای ثبت نامی خود نشدند.

این شهروندان معترض در ادامه گفتند: “از سال ۱۳۹۷ تا به امروز فقط وعده به ما داده شد و از سوی دیگر مسئولان قضائی و سایر مسئولان مرتبط با این مساله هم پاسخگوی ما نیستند”.

تجمع اعتراضی صیادان جزیره کیش 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از صیادان جزیره کیش در اعتراض به عدم توزیع سهمیه بنزین دولتی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض هدف خود از این تجمع اعتراضی را محرومیت از اختصاص بنزین به این شهروندان از سوی منطقه آزاد کیش عنوان کردند.

 این شهروندان همچنین گفتند: “عدم اختصاص بنزین دولتی برای استفاده آنها در سوخت لنج باعث عدم امکان کار آنها در شغل ماهیگیری و صیادی شده و مشکلات اقتصادی عدیده ای گریبان گیر آنها شده است”.

همچنین بی توجهی ارگانهای مربوطه برای پی گیری اعتراض آنها از جمله سایر مواردی است که این شهروندان به آن معترض هستند.

تجمع اعتراضی عشایر نصرآباد اصفهان 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز  پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از عشایر نصر آباد جرقویه ساکن در استان اصفهان در اعتراض به محرومیت از حقوق شهروندی در بخشداری این روستا تجمع اعتراضی برگزار کردند.

از جمله خواسته های این شهروندان عدم تخصیص نفت سهمیه ای با قیمت دولتی به آنها است.

تجمع اعتراضی اهالی بخش جونقان از توابع استان چهار محال و بختیاری

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹, جمعی از کشاورزان به همراه اهالی بخش جونقان از توابع استان چهار محال و بختیاری در اعتراض به انتقال آب بهشت آباد به استان اصفهان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این شهروندان معترض در در جریان این تجمع اعتراضی اعلام کردند: “مسئولین استان اصفهان با استاندار و نمایندگان و مسئولین استان چهارمحال و بختیاری هماهنگ شده و می‌خواهند آب و منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری را با تونل آب بهشت آباد به استان اصفهان منتقل کنند. 

این شهروندان در ادامه افزودند: “با انجام اینکار کل استان چهارمحال بختیاری دچار خشکسالی خواهد شد. 

 

برچسب هامالباختگان آذویکومطالبات مزدیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی کارگران در ایرانمطالبات کارگریمطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمطالبات شهروندیمطالبات شهروندان در ایرانمطابلات کارگران در ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق شهروندینقض حقوق شهروندی در ایرانچهارمحال و بختیارینصرآباد اصفهاننصرآباد جرقویهکشاورزان بخش جونقانکشاورزان جونقانانتقال آب به اصفهاناخبار نقض حقوق شهروندی در ایراناستان چهارمحال و بختیاریاستان چهارمحال بختیاریاعتصاب صیادان جزیره کیشبخش جونقانتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات اعتراضی روز جهانی کارگرجامعه کارگریجزیره کیشخودروهای MG360خشکسالی در ایراندادگستری استان چهارمحال و بختیاریروستای نصرآبادسرکوب شهروندان مطالبه گرشرکت آذویکوصیادصیادان جزیره کیشعشیرهعشایرعشایر نصرآبادعشایر در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: