•                  
سه شنبه , ۰۴ آذر , ۱۳۹۹
سه‌شنبه, نوامبر 24

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
161

حقوق بشر در ایران – امروز سه شنبه ۲۳اردیبهشت ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران واحد پاکبانی شهرداری منطقه ۳ کرج, جمعی از مرغداران استان کردستان, آموزش یاران نهضت سوادآموزی ساکن استان کرمان, معلمانِ اعضای تعاونی مسکن فرهنگیان, جمعی از کارگران زغال سنگ کرمان, در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایلنا, امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از معلمانِ اعضای تعاونی مسکن فرهنگیان در مقابل اداره کل تعاون وزارت کار و رفاه اجتماعی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 براساس اعلام یکی از این شهروندان حاضر در این تجمع اعتراضی: “تعاونی مسکن تعهدات خود را در قبال اعضا انجام نمی‌دهد و خانه‌های ما را تحویل نداده‌اند؛ تعداد محدودی از این خانه‌ها که تحویل شده است، ناقص و پر از تشکلات فنی است”.

این فرهنگی بازنشسته در ادامه افزود: “اعضای تعاونی مسکن حدود ۴۰۰ نفر هستند و ما از سال ۱۳۸۰ به امید خانه‌دار شدن عضو تعاونی شدیم و در حال حاضر پس از گذشت ۱۹سال بیشتر اعضا دیگر بازنشسته شدند ولی هنوز از خانه خبری نیست.

در مجموع خواسته حاضران در این تجمع اعتراضی این است که اداره کل تعاون و وزارت کار باید با قاطعیت به موضوع ورود کرده و به معلمان پاسخ بدهند که چرا خانه‌ها در این مدت طولانی تحویل نشد”.

تجمع اعتراضی آموزش یاران نهضت سوادآموزی

به گزارش حقوق بشر در ایران – امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از آموزش یاران نهضت سوادآموزی ساکن استان کرمان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان هدفشان از این تجمع اعتراضی را عدم به کارگیری آنها بعنوان نیروی کار حق التدریس اعلام کردند.

از جمله سایر مشکلاتی که آموزش یاران نهضت سوادآموزی با آن دست به گرببان هستند برخورد تبعیض آمیز با آنها و برگزاری آزمون جذب برای استخدام دائم آنها است که این شهروندان با برگزاری چنین امتحانی مخالف هستند.

تجمع اعتراضی مرغداران استان کردستان

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از مرغداران استان کردستان در برابر سازمان جهاد کشاورزی کردستان در اعتراض بە نقض حقوق شهروندیشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض دلایل خود از این تجمع اعتراضی را : “نبود شفافیت در توزیع نهادها بخصوص سویا، عدم جوابگویی معاونت امور دام، نبود خرید مرغ مازاد کشتارگاه ها از مرغداران، نبود واکسن در بازار و قیمت سرسام آور، فروش انواع واکسن و داروهای طیور عنوان شد. 

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری منطقه ۳ کرج 

به گزارش حقوق بشر در ایران,  امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران واحد پاکبانی شهرداری منطقه ۳ کرج در اعتراض به عدم وصول مطالبات معوقه آنها تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این کارگران در جریان این تجمع اعتراضی از عدم پاسخگویی مسئولان مربوطه در برابر اعتراضات آنها خبر دادند.

برچسب هاتجمعات اعتراضیکارگران در ایراناستان کرمانکارگران شهرداریاستان کردستانشهروندان کورد در ایرانتجمعاتمرغداریتجمعات کارگریتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات خیابانی در ایرانتجمعات کارگرانکارگران ایرانسرکوب تجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگرانسرکوب کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانفرهنگیان ایرانسرکوب فرهنگیان ایراناستانداری کردستانتجمعات اعتراضی فرهنگیان ایراننهضت سوادآموزیسرکوب کارگران ایرانکارگران شهرداری در ایرانکارگران ایرانیتجمعات کارگران در ایرانسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانسرکوب کارگران در جمهوری اسلامیکارگران معدن زغال سنگمعدن زغال سنگ کرمانزغال سنگزغال سنگ کرمانکارگران معدن زغال سنگ کرمانمعلمان نهضت سوادآموزیشرکت زغال سنگ کرماندانش یاران نهضت سوادآموزیزغال سنگ استان کرمانشهرداری منطقه 3 کرجشهرداری منطقه ۳ کرجمنطقه۳ شهرداری مرجمرغدارانمرغداران استان کردستانآموزش یاران نهضت سوادآموزیتعاونی مسکن فرهنگیانمسکن فرهنگیانکارگران زغال سنگ

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اخبار پیشنهاد شده

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: