•                  
چهارشنبه , ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
چهارشنبه, دسامبر 8

برگزاری دستکم ۲ تجمع اعتراضی

0
239

حقوق بشر در ایران – امروز دوشنبه ۵ خرداد ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از ساکنان غیزانیه واقع در اهواز از توابع استان خوزستان, شهروندان ساکن چومه سید علوان از توابع شهرستان شادگان, در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز دوشنبه ۵خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از شهروندان ساکن بخش غیزانیه واقع در اهواز از توابع استان خوزستان در اعتراض به تداوم قطعی آب آشامیدنی در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این تجمع اعتراضی از سوی این شهروندان در حالی برگزار شد که غیزانیه از بزرگترین منابع زیرزمینی و سایر ثروت های ملی برخوردار است اما شهروندان ساکن این بخش همانند اکثر مناطق استان خوزستان از امکانات رفاهی و زندگی شهری مناسب محروم هستند.

این شهروندان معترض در جریان تجمع اعتراضی امروز اعلام کردند: ” یک ماه است که آب شرب نداریم وقتی حرف میزنیم با گلوله می زنند این حق بگذار مردم صدای ما را بشنوند”.

ادارە اطلاعات اهواز با تهدید معترضین و تهمت بە وهابی بودن و همچنین نفوذ در میان تجمع کنندگان سعی کردە هم تجمع مردم را بە انحراف بکشاند و هم بی توجهی به این شهروندان و رفع نیازهای اساسی آنها را کم رنگ جلوه دهد. 

تجمع اعتراضی ساکنان چومه سید علوان از توابع شهرستان شادگان

به گزارش حقوق بشر در ایران, روز یکشنبه ۴خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از شهروندان ساکن چومه سید علوان از توابع شهرستان شادگان در استان خوزستان در اعتراض به تداوم قطعی برق در این منطقه در مقابل ساختمان اداره برق این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض که در مقابل اداره برق منطقه چومه سید علوان تجمع کرده بودند اعلام کردند: “ما باید به کی بگیم پیش کی شکایت کنیم، از دیروز برق ما منطقه چومه رفته و هر چی زنگ میزنیم میگویند یک کمی دیگه میاد، یک بار می‌گویند ترانس نیست. یک بار میگویند تجهیزات نیست، نباید توی این روزهای تعطیل اداره برق خودش را برای شرایط اضطراری آماده می‌کرد؟ نباید یک مسئول پاسخگو بگذارند.”

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: