•                  
شنبه , ۰۱ آبان , ۱۴۰۰
یکشنبه, اکتبر 24

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
325

 طی روز جاری و در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در شهرهای مختلف کشور که با هدف دستیابی به خواستها و حقوق شهروندی به حق آنها صورت میگیرد, گروهی از کارگران اخراج شده منطقه ویژه پارس (عسلویه)، جمعی از کارگران و کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان و شماری از کارگران شهرداری اهواز، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸؛ در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد گروهی از کارگران اخراج شده منطقه ویژه پارس (عسلویه)، در مقابل ورودی ساختمان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، دست به تجمع زدند.

معترضان دلیل تجمع خود را در اعتراض به بیکاری و مطالبات مزدی پرداخت نشده خود عنوان کردند.

منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) در جنوب شرقی استان بوشهر در حاشیه خلیج فارس در ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی بوشهر قرار دارد.

تجمع کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان
به گزارش حقوق بشر در ایران، جمعی از کارگران و کارکنان نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان، در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی معوقه خود، دست به اعتصاب و تجمع زدند.

نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان، سابقاً نیروگاه گازی آبادان (در آبادان، کیلومتر ۹ جاده آبادان – ماهشهر)، یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع سیکل ترکیبی با ظرفیت تولید ۸۱۵ مگاوات است که شامل ۴ واحد گازی ۱۲۳٫۴ مگاواتی و ۲ واحد بخار ۱۶۰ مگاواتی در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار است.

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری اهواز

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، جمعی از کارگران شهرداری اهواز، در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و تجمع اعتراضی برپا کردند. کارگران شهرداری اهواز پیش از این و در اسفند ماه سال گذشته نیز در اعتراض به عدم پرداخت حق بیمه خود دست به تجمع اعتراضی زده بودند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: