•                    
  •                  
جمعه , ۰۷ بهمن , ۱۴۰۱
جمعه, ژانویه 27

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
652

طی روز جاری,  در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در شهرهای مختلف کشور که با هدف دستیابی به خواستها و حقوق شهروندی به حق آنها صورت میگیرد, مشتریان شرکت سایپا دیزل, رانندگان خودروهای پسماند در ارومیه, جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران و جمعی از مالباختگان موسسه بدر توس در مقابل ساختمان استانداری خراسان رضوی، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۸؛ در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین، در اعتراض به برآورده ‌نشدن مطالبات خود، در مقابل ساختمان بانک مرکزی در تهران، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

معترضان در جریان این تجمع شعارهایی از جمله “حاصل کار کشور دزدی تو روز روشن”، “غارت ملی شده نقض امانت شده ”، “چه تدبیر قشنگی غارت نا امیدی ”، “یا حجه ابن الحسن ریشه ظلم و بکن” را سر دادند.

اعتراض سپرده گذاران موسسه‌های مالی و اعتباری از سه سال پیش آغاز شد و دولت و بانک مرکزی پرداخت مطالبات سپرده گذاران از طریق بانک‌های دولتی و خصوصی را متعهد شدند.

بر اساس ادعای بانک مرکزی تا به حال مطالبات بیش از ۹۵ درصد سپرده گذاران پرداخت شده است.

تجمع مالباختگان موسسه بدر توس در مشهد
به گزارش حقوق بشر در ایران, روز یکشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸؛ جمعی از مالباختگان موسسه بدر توس در مشهد نسبت به برآورده ‌نشدن مطالبات خود، در مقابل ساختمان استانداری خراسان رضوی، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

موسسه منحل شده بدر توس یکی از زیر مجموعه های کاسپین است.

تجمع اعتراضی رانندگان خودروهای پسماند شهرداری ارومیه 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز سه شنبه ۷ خرداد۱۳۹۸، اعتصاب رانندگان خودروهای پسماند شهرداری ارومیه در اعتراض به حقوق معوقه رانندگان خودروهای مدیریت پسماند شهرداری ارومیه امروز در اعتراض به نپرداختن حقوق های عقب مانده شان دست از کار کشیده و اعتصاب کردند.

تجمع اعتراضی مشتریان مقابل شرکت سایپادیزل

به گزارش حقوق بشر در ایران, سایپا دیزل به بهانه تحریم، کامیون ها را در بازار آرد به قیمت روز میفروشد ولی به صاحبان آنها تحویل نمیدهند. مالباختگان ۳ سال است که منتظر کامیونهای خود هستند. کامیونهای ۴۰۰ میلیونی امروز در بازار آزاد به دو میلیارد فروخته می شود و مردمی که سه سال پیش پول کامیون را داده اند هنوز کامیون دریافت نکرده اند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.