•                  
دوشنبه , ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
دوشنبه, سپتامبر 21

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
137

حقوق بشر در ایران – امروز جمعه ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور است جمعی از کارکنان نیروگاه رامین اهواز، فرهنگیان شاغل در مدارس ایرانی خارج از کشور، فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی شهرستانهای شوشتر و گتوند، جمعی از خانواده های کشاورزان روستای بستانرود شرف، با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از عصر جنوب، امروز جمعه ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارکنان نیروگاه رامین اهواز، در اعتراض به محرومیت از امنیت شغلی در مصلی نماز جمعه این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان در جریان این تجمع اعتراضی با حمل پلاکاردی اعلام کردند که فروش این نیروگاه به بخش خصوصی باعث از بین رفتن امنیت شغلی کارگران این نیروگاه خواهد شد و از سوی دیگر آنها باید برای دریافت حقوق ماهیانه و سایر مطالبات مزدیشان سرگردان شوند.

تجمع اعتراضی فرهنگیان مدارس خارج از کشور 

به گزارش حقوق بشر در ایران، طی روزهای اخیر، جمعی از فرهنگیان شاغل در مدارس ایرانی خارج از کشور در اعتراض به عدم تحقق وعده های اقتصادی مسئولان به آنها در مقابل ساختمان دیوان عدالت اداری در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس اعلام این شهروندان: “حقوقی که ما بعنوان یک معلم در مدارس خارج از کشور برای آموزش و پرورش کار کردیم معوق شده و پس از پیگری های بسیار به ما اعلام کردند که آموزش و پرورش بدهی ارزی خود را به ما با ارز ۴۲۰۰ تومان، پرداخت می کند و این در حالی است که این مبلغ « ۴۲۰۰تومان » برای واردات کالاهای اساسی است نه برای محاسبه در حقوق و مزایای افراد.

این شهروندان پیش از این نیز تجمعات اعتراضی را با اهدافی مشابه همین خواسته در مقابل ادارت و ساختمانهای دولتی برگزار کرده بودند.

تجمع اعتراضی فرهنگیان مدارس پیش دبستانی شهرستانهای شوشتر و گتوند

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از خورنا، روز پنجشنبه ۱۳شهریور ماه ۱۳۹۹، جمعی از فرهنگیان و مربیان پیش دبستانی شهرستانهای شوشتر و گتوند، در اعتراض به محرومیت از امنیت شغلی و عدم تبدیل وضعیت تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض همزمان با سفر محمدباقر قالیباف به استان خوزستان و شهرستان شوشتر با حمل پلاکاردهایی خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی آنها از حق التدریس به استخدام رسمی شدند.

تجمع اعتراضی خانواده های کشاورزان روستای بستانرود شرف

به گزارش حقوق بشر در ایران، طی روزهای اخیر، جمعی از خانواده های کشاورزان روستای بستانرود شرف، از توابع شهرستان خرم آباد در مقابل استانداری لرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس اعلام این شهروندان معترض همسران و فرزندان آنها که از کشاورزان این روستا هستند حدود ۱ ماه است که پس از بازداشت توسط نیروهای امنیتی به زندان خرم آباد منتقل و بطور بلاتکلیف در بازداشت قرار دارند.

در گزارش مذکور به تاریخ برگزاری این تجمع اعتراضی و علت بازداشت این افراد اشاره ای نشده است.

برچسب هاتجمعات اعتراضیحقوق بشر در ایرانحقوق کارگرانحقوق کارگران در ایراناستانداری لرستاننقض حقوق شهروندینقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق شهروندی در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانکارگران ایرانسرکوب تجمعات اعتراضیسرکوب اعتراضات مدنی در ایرانسرکوب کارگراننقض حقوق کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی کارگرانسرکوب کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانفرهنگیان ایرانفرهنگیان در ایرانتجمعات اعتراضی فرهنگیانسرکوب فرهنگیان ایرانتحصن اعتراضی فرهنگیان ایرانتحصن فرهنگیان ایرانشهرستان گتوندفرهنگیانفعال صنفی فرهنگیان ایرانسرکوب فعالان صنفی فرهنگیان ایرانفعالان صنفی فرهنگیان ایرانتجمعات اعتراضی فرهنگیان ایرانحقوق شهروندی کارگران در ایرانشهرستان شوشترسرکوب کارگران ایراننقض حقوق شهروندی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران نیشکر هفت تپهنقض حقوق شهروندی فرهنگیان در ایرانفرهنگیان حق التدریسشهرستان خرم آبادنقض حقوق شهروندی کارگران در ایراناعتراضات فرهنگیان ایرانتجمعات اعتراضی کارگران مجتمع نیشکر هفت تپهنقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانحقوق شهروندی کارگران ایرانکشاورزان ایرانامنیت شغلی کارگرانامنیت شغلی کارگران در ایراننقض حقوق کارگران ایرانکارگران شهرداری خرم آباداعتراضات کارگران ایرانسرکوب اعتراضات مدنیامنیت اشتغال کارگراننقض حقوق کارگراننیروگاه رامین اهوازنیروگاه برق رامین اهوازمراکز پیش دبستانیکشاورزان روستای بستانرودروستای بستانرود شرفکشاورزان روستای بستانرود شرف

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: