•                  
جمعه , ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱
جمعه, آگوست 12

برگزاری دستکم ۲ تجمع اعتراضی

0
583

حقوق بشر در ایران – روز جاری, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران نی بر مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه, دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به نقض حقوق شهروندی شان اعتراض کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایلنا; امروز یکشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۸، جمعی از کارگران نی بر مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه در اعتراض به عدم وصول مطالبات مزدی ‌تداوم مشکلات اقتصادیشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس این گزارش؛ کارگران نی بر مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه اعلام کردند که هر یک از آنها دارای حداقل ۲۵ و حداکثر ۳۰ سال سابقه کار هستند.

این کارگران معترض همچنین اعلام کردند از ماه های اردیبهشت و خرداد ماه ۱۳۹۸، حقوق معوقه دارند و با تنظیم شکوائیه در اداره کار قرار شده بود رای دادگاه به نفع ما صادر شود.

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از شورای صنفی دانشجویان کشور; امروز یکشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۸، جمعی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران در اعتراض به مصوبه اخیر در این دانشگاه معترض شدند. 

روز جاری جمعی از دانشجویان پردیس عباسپور واقع در دانشگاه شهید بهشتی در ساختمان هشترودی این دانشگاه در اعتراض به مصوبه جدید آموزشی مبنی بر اخذ جریمه برای واحدهای افتاده و حذفی از ورودی سال ۱۳۹۷ به بعد دست به تجمع اعتراضی زده اند.

برچسب هامتجمع نیشکر هفت تپهمجتمع نیشکرمجتمع نیشکر هفات تپهمجتمع نیشکر هفت تپهمجتمع نیشکر هفت تپه در خوزستانمجتمع کشاورزی صنعتی نیشکر هفت تپهمجتمع کشت و صنعت نیشکرمجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپهمجتمع کشت و صنعت هفت تپهمصوبهمطالبات مزدیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی کارگرانمطالبات مزدی شهروندان ایرانمطالبات مزدی شهروندان در ایراننقض حقوق شهروندان در ایراننی برنیشکرنیشکر هفت تپهنیشکر هفت تپه در استان خوزستاننیشکر هفت تپه در شوشنیشکرهفت تپهکارگران مجتمع نیشکر هفت تپهکارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپهکارگران نیشکرکارگران نیشکر هفت تپهکارگران نیشکر هفت تپه در ایرانکارگران هفت تپهکارگران ایرانتجمعتجمع کارگران نیشکر هقت تپهتجمع اعتراضی کارگران نیشکرتجمع اعتراضی کارگران نیشکر هفت تپهتجمع اعتراضی کارگران هفت تپهتجمعاتتجمعات کارگران نیشکر هفت تپهتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگران نیشکر هفت تپهتجمعات اعتراضی کارگران هفت تپهتجمعات خیابانی در ایرانتجمعات دانشجویانتجمعات دانشجویان در ایرانتجمعات دانشجوئیدانشگاه شهید بهشتیدانشگاه شهیدبهشتی تهراندستمزد کارگران در ایرانسرکوب کارگران مجتمع نیشکر هفت تپهسرکوب کارگران نیشکر هفت تپه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: