•                  
پنج شنبه , ۰۶ آذر , ۱۳۹۹
پنج‌شنبه, نوامبر 26

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
116

حقوق بشر در ایران – امروز دوشنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران خدمات شهری و پاکبانی شهرداری اهواز, کارگران شرکت نفت در ماهشهر, فعالین محیط زیست خوزستان و جمعی از کادر درمانی بیمارستان امام خمینی آمل با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به نقض حقوق شهروندی شان اعتراض کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه, امروز دوشنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از کارگران خدمات شهرداری قسمت عمران و برق منطقه ۲ شهرداری اهواز در اعتراض به‌ عدم پرداخت ۶ ماه حقوق و معوقات آنها و همچنین عدم پاسخگویی مسئولین در مقابل شورای کلانشهر اهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این شهروندان معترض اعلام کردند که چندین ماه است که حقوق ماهیانه آنها پرداخت نشده و آنها در وضعیت بسیار بدی به لحاظ اقتصادی قرار دارند. 

تجمع اعتراضی کارگران اخراجی شرکت پخش فرآورده های نفتی ماهشهر

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از عصر جنوب, امروز دوشنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸، جمعی از کارگران شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در شهرستان ماهشهر که به صورت گروهی از کار اخراج شدند در مقابل درب ورودی انبار نفت پالایشگاه نفت این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کدند. 

این شهروندان معترض با هدف بازگشت به کار ‌و برقراری امنیت شغلی و همچنین بومی سازی در استخدام نیروهای کار این شهرستان تجمع کردند.

تجمع اعتراضی جمعی از فعالان محیط زیست استان خوزستان

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از عصر جنوب, روز یکشنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از فعالان محیط زیست استان خوزستان در اعتراض به مالچ پاشی های غیر کارشناسی و آسیب به محیط زیست در مقابل اداره کل منابع طبیعی استان خوزستان تجمع اعتراض برگزار کردند. 

تجمع اعتراضی کارمندان بیمارستان امام خمینی 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از ایلنا, امروز دوشنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸, جمعی از پرسنل و پرستاران بیمارستان امام خمینی در شهرستان آمل با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به کمبود تجهیزات پیشگیرانه در این  بیمارستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

کادر درمانی بیمارستان امام خمینی آمل که یکی از بیمارستان‌های قرنطینه است، نسبت به نبود مکفی تجهیزات پیشگیرانه پزشکی از ویروس کرونا اعتراض کردند.

براساس اعلام این شهروندان: “تجهیزات پیشگیرانه جوابگوی مراجعه کنندگان نیست و کادر درمانی تامین لوازم اولیه با مشکل مواجه هستند”.

آنها طی این تجمع خواهان تامین تجهیزات پیشگیرانه شدند.

 

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: