•                  
سه شنبه , ۰۶ آبان , ۱۳۹۹
سه‌شنبه, اکتبر 27

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
121

حقوق بشر در ایران – امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران شهرداری اهواز,  جمعی از دستفروشان شهرستان نوشهر,  جمعی از کارگران شرکت توزیع برق شهرستان آبادان و ماهشهر, جمعی از پرسنل عوارضی های تهران، ساوه و قم  در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی آنها و نقض سایر حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از پرسنل عوارضی های تهران، ساوه و قم در مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این شهروندان معترض در جریان این تجمع اعتراضی خواستار وصول بیش از ۴ماه مطالبات معوقه مزدی این شهروندان و در ادامه خواستار تعیین تکلیف و رفع بلاتکلیفی پرسنل شاغل در عوارضی های کشور شدند.

این کارگران نسبت به وضعیت معیشتی و عدم دریافت حقوق چندین ماه خود و بلاتکلیفی کاری دست به این اعتراض زدند.

بر اساس این گزارش کارگران عوارضی‌های قزوین برای احقاق حقوق خود چند هفته ای است که راهی تهران می‌شوند تا وزارت راه و شهرسازی تکلیف آنها را مشخص کند.گفتنی است کارگران عوارضی‌های استان قزوین طی روزهای گذشته نیز مقابل استانداری قزوین و اداره راه و شهرسازی تجمع کرده بودند.

تجمع اعتراضی کارگران شرکت توزیع برق آبادان و ماهشهر

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، تجمع اعتراضی جمعی از کارگران شرکت توزیع برق شهرستان آبادان و ماهشهر .

این شهروندان در اعتراض به شرایط جدید نا مناسب کاری، در مقابل درب ساختمان شرکت توزیع برق استان خوزستان واقع در محله امانیه اهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این کارگران به شرایط جدید کاری که حقوق کارگران را نقض و وضعیت نامناسبی برای آن‌ها به وجود آورده است، معترضند.

همچنین این کارگران در جریان این تجمع از عدم دریافت حقوق و مطالبات فروردین ماه خود نیز خبر دادند.

تجمع اعتراضی دستفروشان شهرستان نوشهر 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از دستفروشان شهرستان نوشهر در اعتراض اعمال محدودیت برای آنها در ساختمان شورای شهر این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان در جریان این تجمع اعتراضی نارضایتی خود را از دستورالعمل شهرداری مبنی بر عدم امکان بساط کردن آنها در سطح شهر اعلام کردند . آنها همچنین گفتند با این کار آنها نمی توانند امرار معاش کنند و مشکلات اقتصادی آنها بیش از پیش شده و خواستار پیگیری مسئولان شورای شهر برای رفع مشکلات آنها شدند.

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری اهواز 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز  یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شهرداری اهواز در اعتراض به عدم پرداخت حقوق ماهیانه آنها اعتراض کردند.

در جریان این تجمع اعتراضی کارگران کارگران شهرداری منطقه ۶ شهردارى اهواز به دليل عدم پرداخت حقوق ماهیانه و بیمه آنها تجمع اعتراض برگزار كردند.

يكى از كارگران مى گويد: “از اسفند ماه ۱۳۹۸، تاكنون به ما حقوق پرداخت نكردند و براى ما بيمه رد نكردند”.

 اين كارگر افزود:”براى بعضى از كارگران احضاریه فرستادند و ما را به تحريك كارگران براى تجمع و اغتشاش متهم مى كنند، اينها بجاى پرداخت حقوق و پاسخگوئى فقط سركوب مى كنند”.

 

برچسب هامطالبات مزدیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی کارگرانمطالبات مزدی کارگران در ایرانمطالبات مزدی شهروندان در ایرانمطالبات معوقمطالبات معوقهمطالبات کارگریمطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمطالبات شهروندیمطالبات شهروندی کارگران در ایرانمطالبات شهروندی در ایرانمطالبات شهروندان در ایرانمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایرانمعوقات کارگرینقض حقوق کارگران در ایراننقض حقوق شهروندی کارگراننقض حقوق شهروندی کارگران در ایرانواحد سد معبر شهرداریکارگر پاکبانیکارگر شهرداریکارگران پاکبانیکارگران پاکبانی در ایرانکارگران شهرداریکارگران شهرداری اهوازکارگران شهرداری در ایرانپاکبان شهرداریپاکبانان شهرداریجامعه کارگریجامعه کارگری ایرانجامعه کارگری در ایرانجامعه کارگران در ایرانجاده قمجاده ساوهحقوق و معوقات مزدیحقوق شهروندی کارگران ایرانحقوق شهروندی کارگران در ایراندادستان شهرستان ماهشهردست فروشان شهرستان نوشهردستفروشان نوشهرسد معبر شهرداریسرکوب کارگران در ایرانسرکوب جامعه کارگری در ایرانشهرداری نوشهرشهرداری اهوازشهرستان ماهشهرشهرستان نقدهشهرستان نوشهرشهرستان آبادانشورای شهر نوشهرشورای شهر شهرستان نوشهرعوارض ساوهعوارضی قمعوارضی تهرانعوارضی ساوه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: