•                    
  •                  
پنج شنبه , ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱
پنج‌شنبه, فوریه 9

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
1081

حقوق بشر در ایران –  روز جاری, در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد است, جمعی از مخالفان حیوان آزاری با تجمع در مقابل ساختمان شهرداری تهران, شهروندان ساکن محله دوشان سنندج, جمعی از کارگران قراردادی شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس, اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران با برگزاری تجمعات اعتراضی نارضایتی خود را از شرایط موجود که منجر به ضایع شدن حقوق شهروندی آنها شده را ابراز کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از برنا, امروز دوشنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۸, در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر می گیرد, جمعی از حامیان حیوانات با تجمع مقابل شهرداری تهران خواستار رسیدگی فوری به وضعیت برخورد با حیوانات با اشاره به فیلم منتشر شده در فضای مجازی شدند . بر طبق یک ویدئوی کوتاه منشر شده در فضای مجازی گفته شده که سگهای خیابانی توسط شهرداری کهریزک با تزریق اسید کشته می شوند. 

اما شهردار تهران در پاسخ به سوالی در خصوص فیلم منتشر شده از آزار سگ و سگ‌کشی در شهر تهران گفت: تصاویری که منتشر شده مربوط به سال ۱۳۹۶ است. من دستور دادم این موضوع بررسی شود. پیمانکاری که نسبت به آن اعتراض وجود داشت خلع ید کردیم تا حساسیت نسبت به این موضوع کم شود. همچنین به همکاران خودم تذکر جدی دادم و این موضوع الان در حال بررسی است. 

در جریان این تجمع اعتراضی که به خشونت کشیده شد جمعی از شهروندان معترض به حیوان آزاری توسط ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. 

تجمع اعتراضی اعضای تعاونی مسکن کارگران برق 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز دوشنبه ۲۸ مرداد۱۳۹۸، جمعی از اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران در مقابل حوزه ریاست قوه قضائیه واقع در خیابان ولیعصر، روبه‌روی کلانتری جامی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع اعتراضی کارگران شرکت حمل و نقل خلیج فارس

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز دوشنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۸، جمعی از کارگران قراردادی شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس، در اعتراض به لغو قرارداد کارگران این شرکت از سوی کارفرما، در مقابل ساختمان خصوصی سازی در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

تجمع اعتراضی ساکنان محله دوشان سنندج

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸، جمعی از شهروندان ساکن محله دوشان سنندج در اعتراض به خاکی بودن جاده محله این جاده خاکی را مسدود کردند. 

شهرداری و سایر ادارات مربوطه دو ماه است که جاده اصلی دراین محله را با هدف آسفالت کردن زیر و رو کرده اند اما از آسفالت خبری نیست.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.