سه شنبه , ۰۴ مهر , ۱۴۰۲
چهارشنبه, سپتامبر 27

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
864

حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۱۱دی ماه۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت مسئولان در بخش های مدیریتی و تصمیمات غیر کارشناسانه آنها است جمعی از فعالان محیط زیست ساکن اهواز مرکز استان خوزستان و جمعی از سهامداران بانک دی در تهران و مشهد در اعتراض به موارد گسترده نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از روزنامه قانون، امروز پنجشنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از سهامداران بانک دی، با حضور در مقابل ساختمان مرکزی بانک دی در تهران و مشهد بطور همزمان نارضایتی خود را از وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری در و نحوه مدیریت اشتباه در این بانک ابراز کردند. 

این شهروندان معترض با در دست گرفتن پلاکاردهای اعتراضی نسبت به وضعیت نابسامان سهامداران این بانک و ضرر دهی آنها در پی سوء مدیریت و کاهش سرمایه گذاری در این بانک اعتراض کردند. 

سهامداران این بانک در استان خراسان رضوی هم تجمع اعتراضی مشابهی را بطور همزمان در مقابل یکی از شعب این بانک برگزار کرده و با در دست گرفتن پلاکاردی که بر روی آن نوشته بود « ما سهامداران بانک دی نسبت به تاخیر در اعلام افزایش سرمایه و تخلفات آشکار و رانت و تخریب روند سهم اعتراض داریم و خواستار برخورد قانونی با مسببان آن هستیم » نارضایتی خود را ابراز کردند. 

تجمع اعتراضی فعالان محیط زیست و مخالفان انتقال آب رود کارون

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از عصر جنوب، امروز پنجشنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از فعالان محیط زیست ساکن اهواز مرکز استان خوزستان در اعتراض به تصویب بودجه طرح انتقال آب رودخانه کارون تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان با تجمع در مقابل یکی از ادارات مربوطه نارضایتی خود از طرح انتقال آب رودخانه کارون به فلات مرکزی ایران اعلام کردند.

معترضان در تصریح علت برگزاری تجمع مذکور افزودند: “اجرای این طرح نه تنها به نفع محیط زیست نیست و مشکل کم آبی را در آن مناطق حل نمی کند بلکه مصداق آسیب رساندن به امنیت ملی کشور عنوان کردند.

برچسب هامحیط زیست در ایرانساختمانتجمعات اعتراضی کارگراننقض حقوق بشر درایراناخبارهای نقض حقوق بشربانک دیفلات مرکزی ایرانحقوق بشر در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانمحیط زیستسهامداراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانسهامداران بانکیاستان خوزستاننقض حقوق بشرد ر ایرانمحیط زیست ایرانمطالبه گریاستان خوزستان در ایرانبانک مرکزی ایراننقض حقوق بشر در ایراننابودی محیط زیستفعال محیط محیط زیستحقوق بشر در جمهوری اسلامی ایراناستان خوزستان سیلتجمع اعتراضی سهامداران بانک دیحقوق بشرنقض حقوق بشرسرکوب تجمعات اعتراضیحقوق بشر در جمهوری اسلامیحقوق اقتصادی شهروندان در ایرانمطالبه گری شهروندانبانک دی در تهرانرودخانه کارونتجمع اعتراضیحقوق اقتصادیفعال محیط زیست در ایرانمطالبه گری در ایرانانتقال آب کارونتجمعات اعتراضیمحیط زیست در استان خوزستانفعال محیط زیستحقوق بشر درایراننقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیمطالبه گری شهروندان در ایرانانتقال آب رودخانه کارونبانک مرکزیحقوق اقتصادی و اجتماعینابودی محیط زیست در ایرانسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانسهامداران بانک دیرود کارون در خوزستان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: