•                  
چهارشنبه , ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
چهارشنبه, ژوئن 16

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
193

حقوق بشر در ایران – امروز چهارشنبه ۷ آبان ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت مسئولان در بخش های مدیریتی و تصمیمات غیر کارشناسانه آنها است  جمعی از رانندگان تریلی های تانکردار، کارگران پتروشیمی غدیر، جمعی از آبداران استان کهگیلویه و جمعی از شهروندان ساکن قلعه چنعان استان خوزستان، در اعتراض به موارد گسترده نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از عصر ما جنوب، امروز چهارشنبه ۷آبان ماه ۱۳۹۹، جمعی از شهروندان ساکن قلعه چنعان استان خوزستان در مقابل درب ورودی شرکت صنایع فولاد خوزستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض که در علیرغم جوانی از بیکاری رنج می برند در این تجمع اعتراضی که در مقابل درب شماره یک مجتمع فولاد خوزستان برگزار شده بود خواستار به کارگیری آنها و ایجاد ظرفیت استخدام برای اشتغال جوانان این روستا شدند.

تجمع اعتراضی رانندگان تانکر سوخت

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از فارس، امروز چهارشنبه ۷آبان ماه ۱۳۹۹، جمعی از رانندگان تریلی های تانکردار در اعتراض به تداوم بلاتکلیفی آنها در مرز پرویزخان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض به مراجعه به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خواستار تعیین تکلیف وضعیت باری که در تانکرهای خود دارند شدند.

از اوایل شهریور ماه سال جاری، بیش از ۱۲۰۰ تانکر حمل سوخت در مرزهای باشماق و پرویز خان معطل هستند. رانندگان حامل این بارها نه می توانند وارد خاک عراق شوند و نه می توانند بار خود را به شرکت ایرانی بازگردانند.

تجمع اعتراضی کارگران پتروشیمی غدیر

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از خبرگزاری پتروشیمی ایران، امروز چهارشنبه ۷آبان ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران پتروشیمی غدیر در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و سایر مطالبات مزدی در مقابل دفتر مرکزی این مجتمع تولیدی صنعتی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

 این شهروندان که در پوشش جمعیتی در حدود ۲۰۰ نفر هستند با برگزاری این تجمع اعتراضی نسبت به پائین بودن میزان حقوق ماهیانه نسبت به سایر واحدهای پتروشیمی اعتراض کردند.

این کارگران معترض، مهلتی دو هفته ای برای اعلام نتیجه و پیگیری خواسته هایشان را تعیین و تاکید کردند که درصورت عدم انجام خواسته هایشان مجددا تجمع اعتراضی برگزار خواهند کرد.

تجمع اعتراضی کارگران آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از کبنا نیوز، روز دوشنبه ۵ آبان ماه ۱۳۹۹، جمعی از آبداران استان کهگیلویه و بویراحمد، در اعتراض محقق نشدن وعده های مسئولان آبفا در مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان در تشریح علت این تجمع اعتراضی گفتند: ” در حدود ۲۵۰ آبدار هستیم که قراردادهای ما بی تکلیف مانده است و هر چه مراجعه می‌کنیم، مسئولان پاسخ درست و درمانی به ماها نمی‌دهند. آن‌ها چگونه می‌توانند، درد ما را بفهمند. وقتی حقوق خودشان را به موقع می‌گیرند.”

در ادامه افزودند: “بیش از ۶ ماه است که حقوق در این شرایط اقتصادی و گرانی اجناس دریافت نکرده‌ایم و مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد متأسفانه نسبت به تعیین و تکلیف وضعیت قرارداد آبداران هیچ گونه اقدامی تاکنون نکرده‌اند.

آبدار دیگری گفت: ما اگر در اینجا هستیم، فقط برای تعیین تکلیف قراردادهایمان هستیم، بیمه نداریم و زن و فرزند بیمار شوند، نمی‌دانم با کدام دفترچه آنها را نزد پزشک ببریم.”

برچسب هامرز پرویزخانمطالبه گریمطالبه گری در ایرانمطالبه گری شهروندانمطالبات مزدی کارگران در ایرانمطالبات مزدی آبدارانمطالبات معوقمطالبات معوقهمطالبات معوقه کارگرانمطالبات کارگریمطالبات کارگران پتروشیمیمطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران پتروشیمی رازیمعوقات مزدی کارگران ایرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی کارگران شهرداریمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندانمعوقات مزدی شهروندان در ایرانمعاش کارگران ایراننقض حقوق کارگران ایراننقض حقوق کارگران در ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشر در ایران 4نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایراننقض حقوق بشرد ر ایرانهئیت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایرانکارگرانکارگران پتروشیمیکارگران ایرانکارگران ایرانیکارگران در ایرانپتروشیمی غدیرآب و فاضلابآب و فاضلاب کهگیلویه و بویر احمدآب و فاضلاب روستاییآب و فاضلاب روستائیآبداران کهگیلویه و بویراحمداب و فاضلاباتحادیه کارگران ایراناتحادیه آزاد کارگران ایراناتحادیه آزاد کارگران ایران جعفر عظیم زادهاتحادیه آزادکارگران ایراناخبار نقض حقوق بشر در ایراناخراج کارگران ایراناستان خوزستاناستان خوزستان در ایراناشتغال به کاراعتراضات کارگران ایرانتجمع اعتراضی کارگران در ایرانتجمع اعتراضی در مرز پرویزخانتجمعات کارگران ایرانتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران ایرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانجوانان چنعان خوزستانجامعه کارگران ایرانحقو بشر در ایرانحقوق و معوقات مزدیحقوق بشرحقوق بشر در ایرانحقوق بشر در جمهوری اسلامیحقوق بشر در جمهوری اسلامی ایرانحقوق بشر درایرانحقوق بشر زندانیان سیاسیحقوق شهروندی کارگران ایراندستمزد کارگران ایرانروستای چنعان خوزستانروستای چنعان در خوزستانرانندگان تانکرهای سوختساکنان چنعانسرکوب کارگران ایرانسرکوب کارگران ایرانیسرکوب کارگران در ایرانسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانسرکوب شهروندان مطالبه گر

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: