•                  
چهارشنبه , ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
چهارشنبه, اکتبر 21

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
157

حقوق بشر در ایران – امروز چهارشنبه ۲۰فروردین ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران اخراجی بارگیرخانه های سیمان شهرستان دورود, ساکنان روستای ‘دب حردان’ در مقابل استانداری خوزستان و جمعی از رانندگان اتوبوس شهر کرمانشاه در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹, جمعی از کارگران کارخانه سیمان شهرستان درود که از کار خود اخراج شدند در مقابل اداره کار و رفاه اجتماعی این شهرستان تجمع اعتراضی را با هدف بازگشت به کار برگزار کردند. 

این شهروندان معترض اعلام کردند: “نزدیک به ۱ ماه است که از تجمعات اعتراضی ما برای بازگشت به کار و اعتراض به اخراج ما از کار می گذرد و هیچ مقامی پاسخگوی ما نیست.

این کارگران همچنین اعلام کردند: “در طی این مدت در مقابل فرمانداری, استانداری لرستان, اداره کار و رفاه اجتماعی و چند ارگان دولتی مسئول تجمع کردیم و خواستار پاسخگویی مسئولان و چرائی اخراج ما از کار شدیم اما هیچ کدام پاسخگوی ما نیستند”.

تجمع اعتراضی ساکنان روستای دب حردان واقع در مقابل استانداری خوزستان

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹, جمعی از ساکنان روستای دب حردان, از توابع استان خوزستان در اعتراض به محرومین آنها از دسترسی به آب شرب تجمع اعتراضی را در مقابل درب ورودی استانداری خوزستان برگزار کردند. 

این شهروندان معترض اعلام کردند: ” از حدود ۱۵ سال پیش تا به امروز آب شرب ندارند و در شرایط شیوع ویروس کرونا و احتیاج مردم بە شستشو،همچنان روستای آنها فاقد آب شرب است. 

تجمع اعتراضی رانندگان اتوبوس در کرمانشاه 

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از هفته نامه عصر باختر، امروز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹، جمعی از رانندگان اتوبوس در شهر کرمانشاه در اعتراض به عدم پرداخت یارانه سال ۱۳۹۸ آنها تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این شهروندان معترض ضمن تجمع در مقابل ساختمان استانداری و شهرداری این شهر خواستار پرداخت یارانه سال ۱۳۹۸ خود شدند.

لازم به ذکر است، این رانندگان همچنین حق بیمه بیکاری خود، از بابت ۲ ماه تعطیلی در ایام شیوع ویروس کرونا، را مطالبه کردند. 

برچسب هامطالبات کارگران ایرانمطالبات کارگران در ایرانمطالبات شهروندیمطالبات شهروندی در ایرانمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایراننقض حقوق بشرنقض حقوق بشر در ایراننقض حقوق بشر در ایران 4نقض حقوق شهروندی کارگراننافرمانی مدنینافرمانی مدنی در ایراننافرمانی مدنی شهروندان در ایرانکارگرکارگرانکارگران ایرانکارگران ایرانیکارگران اخراجیکارگران اخراجی کارخانه سیمان درودکارگران در ایرانکارخانه سیمان درودآب آشامیدنیاخبار نقض حقوق بشر در ایراناستان لرستاناستان کرمانشاهاستان خوزستاناستانداریاستانداری خوزستاناعتراضات مدنی در ایراناعتراضات شهروندان در ایرانبارگیرخانه کارخانه سیمان درودتجمعات اعتراضیتجمعات اعتراضی کارگرانتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات اعتراضی در ایران آبان ۱۳۹۸تجمعات اعتراضی روز جهانی کارگرحقوق کارگرحقوق کارگریحقوق کارگرانحقوق کارگران در ایرانحقوق شهروندی کارگران در ایرانروستای دب حردانراننده اتوبوسرانندگان اتوبوسرانندگان اتوبوس در ایرانراندگان شرکت واحدسرکوب فعالان کارگریسرکوب فعالان کارگری در ایرانسرکوب کارگرانسرکوب کارگران ایرانسرکوب کارگران در ایرانسرکوب اعتراضات مدنی در ایرانسرکوب تجمعات اعتراضیسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانسرکوب شهروندان در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: