•                  
جمعه , ۰۹ آبان , ۱۳۹۹
جمعه, اکتبر 30

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
121

حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۹, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد جمعی از کارگران تراورس سازی راه آهن اراک, کارگران شرکت امین یار فاریاب در سیستان و بلوچستان و جمعی از دامداران استان یزد و جمعی از کارگران پلی اکریل و دی ام تی اصفهان در اعتراض به نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را این شهرها برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از دامداران ساکن یزد در مقابل درب ورودی استانداری این استان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این تجمع با هدف اعتراض به عدم دسترسی این شهروندان به حمایتهای دولتی و گران بودن نهاده های دامی از قبیل انواع علوفه و پائین بودن خرید شیر و گوشت و افزایش بی رویه واردات گوشت های برزیلی برگزار شد.

براساس اعلام این شهروندان معترض آنچه که در ظاهر گفته شده برای حمایت از تولید کننده در عمل هیچگونه حمایتی از آنها نمی شود.

تجمع اعتراضی کارگران شرکت امین یار فاریاب

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از کمپین فعالین بلوچ, روز چهارشنبه ۷ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شرکت امین یار فاریاب در اعتراض به عدم دریافت مطالبات مزدی و بد عهدی مدیران شرکت در اجرای وعده های قبلی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارگران شرکت معدن کرومیت امین یار فاریاب به دلیل بدقولی مدیران شرکت و عدم پرداخت معوقات مزدی آنها در مقابل دفتر این واحد صنعتی تجمع اعتراضی برگزار کردند. .

براساس اعلام یکی از این کارگران معترض: “کارگران شرکت به دلیل عدم دریافت حقوق ۴ ماه حقوق و مزایا، حق بیمه و بدقولی مدیران دست از کار کشیده و تجمع کرده اند.” .

معدن کرومیت امین یار فاریاب در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهرستان فاریاب واقع شده و بیش از ۲۰۰ کارگر به صورت مستقیم در آن مشغول به کار هستند.

تجمع اعتراضی کارگران تراورس سازی اراک 

به گزارش حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۸ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران تراورس سازی راه آهن اراک که بصورت نیروی پیمانکار از طرف شرکت جوش گستر در صنعت ریلی کشور فعال هستند تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این کارگران در اعتراض به عدم پرداخت حقوق فروردین و اردیبهشت ماه و همچنین عدم پرداخت بُن عید و بُن ماه رمضان دست از کار کشیدند و تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارگران شاغل در صنعت ریلی کشور همانند کارگران دیگر صنایع از وضعیت نامناسب پرداخت حقوق و دستمزدشان ناراضی هستند و مجبور هستند برای دریافت حق خود به دفعات تجمعات اعتراضی را برگزار کنند.

تجمع اعتراضی کارگران پلی اکریل اصفهان

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران, روز چهارشنبه ۷ خردادماه ۱۳۹۹، جمعی  از کارگران ۲ شرکت دی ام تی و پلی اکریل اصفهان در اعتراض به عدم پرداخت دست مزدهای معوقه آنها در محل کارشان بطور جداگانه تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

براساس اعلام این کارگران معترض: “از سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ معوقات مزدی ما پرداخت نشده همچنین عیدی سال ۱۳۹۸ ما بطور کامل پرداخت نشد. با وجود حضور در سر کار، دستمزدهای ما به موقع پرداخت نمی‌شود و سال جاری هم در پرداخت دستمزدها تاخیر پرداخت می شود. 

برچسب هامطالبهمطالبه گریمطالبات مزدیمطالبات مزدی کارگریمطالبات مزدی کارگرانمطالبات مزدی کارگران در ایرانمطالبات کارگران در ایرانمعوقات مالیمعوقات مزدیمعوقات مزدی کارگرانمعوقات مزدی کارگران ایرانمعوقات مزدی کارگران در ایرانمعوقات مزدی کارگران شهرداریمعوقات مزدی در ایرانمعوقات مزدی شهروندان در ایرانمعوقات کارگریمعوقات کارگراننقض حقوق کارگران در ایراننقض حقوق شهروندینقض حقوق شهروندی کارگران در ایراننقض حقوق شهروندی در ایرانواردات لبنیاتکارگران پلی اکریل اصفهانکارگران ایرانکارگران ایرانیکارگران تراورس درودکارگران در اهوازکارگران در ایرانکارگران در جامعه ایرانکارخانه تراورس سازیپلی اکریل اصفهاناهل سنت سیستان و بلوچستاناستان سیستان و بلوچستاناعتراضات کارگران در ایرانتجمع اعتراضیتجمعات اعتراضی در ایرانتجمعات اعتراضی در ایرانشهرتراورس سازی اراکحقوق کارگران در ایرانحقوق بشر حقوق شهروندیحقوق شهروندیحقوق شهروندی کارگران ایرانحقوق شهروندی کارگران در ایرانحقوق شهروندی در ایراندی ام تی اصفهاندامداریدامداران استان یزدراه آهنراه آهن اراکراه آهن تراورسسیستان و یلوچستانسیستان و بلوچستانسرکوب فعالان کارگران در ایرانسرکوب کارگران ایرانسرکوب کارگران ایرانیسرکوب کارگران در ایرانسرکوب کارگران در جمهوری اسلامیسرکوب تجمعات اعتراضیسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانسرکوب شهروندان مطالبه گرشرکت امین فاریابشرکت دی ام تی اصفهان

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: