•                  
سه شنبه , ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
سه‌شنبه, اکتبر 20

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
288

حقوق بشر در ایران – طی روز جاری, با توجه به گسترش نارضایتی شهروندان در شهرهای مختلف ایران از موارد مختلف نقض حقوق شهروندی در بسیاری از زمینه های اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی که در راستای مطالبات به حق این شهروندان, جمعی از مالکان خودروهای اروندی, جمعی از کارگران شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس, شهروندان گلشهر کرج در مقابل سازمان محیط زیست در تهران, سهامداران و مالباختگان موسسه پدیده شاندیز، با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به نقض حقوق شهروندیشان اعتراض کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۸، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از کارگران شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس در اعتراض به اخراج، تاخیر و کم شدن حقوق و دستمزد ماهیانه و عدم تبدیل قرار دادهای پیمانکاری به قراردادهای مستقیم کاری در مبدا درب ورودی این شرکت حمل و نقل بین المللی تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

تجمع اعتراضی ساکنان گلشهر کرج

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۸، جمعی از شهروندان گلشهر کرج در اعتراض به احداث پالایشگاه GTL در گلشهر کرج در مقابل سازمان محیط زیست در تهران با در دست گرفتن پلاکارد اعتراضی مخالفت خود را با این پروژه اعلام کردند.

تجمع اعتراضی مالباختگان پدیده شاندیز

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز پنجشنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۸، جمعی از مالباختگان پدیده شاندیز در مشهد دست به تجمع اعتراضی زدند و خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.
بر اساس این گزاش، معترضان با برپایی تجمع مقابل ساختمان استانداری خراسان رضوی و سردادن شعارهای اعتراضی خواستار دریافت وجوه خود و همچنین رسیدگی مقامات به مطالباتشان شدند.

پدیده شاندیز یکی از طرح‌های عمرانی دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین ایران در شهر مشهد بود. اما این طرح عمرانی اکنون چهارمین سال بلاتکلیفی را از سر می‌گذراند.

شماری از دفترهای فروش سهام پدیده شاندیز به خاطر تخلف‌های گسترده در دی ماه ۱۳۹۳ بسته شد. اتهام مدیران این شرکت افزایش غیر واقعی ارزش سهام با استفاده از شرکت‌های دلالی و تبلیغات “فریب‌ دهنده” ذکر شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: