•                    
  •                  
جمعه , ۱۵ مهر , ۱۴۰۱
جمعه, اکتبر 7

برگزاری دستکم ۴ تجمع اعتراضی

0
866

حقوق بشر در ایران – روز جاری, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد, جمعی از کسبه پاساژ علاالدین تهران, مالباختگان موسسه مالی و اعتباری کاسپین در مشهد, جمعی از قصابان شهرستان گچساران, کارگران مجتمع کشاورزی صنعتی نیشکر هفت تپه, با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به نقض حقوق شهروندیشان اعتراض کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز سه شنبه ۹ مهرماه ۱۳۹۸, جمعی از کارگران مجتمع کشاورزی صنعتی نیشکر هفت تپه, در ادامه تجمعات اعتراضی شان و در نهمین روز از این تجمعات و در اعتراض به اخراج ۲۰ تن از همکارانشان و مشکلاتی که این کارگران به لحاظ مسائل مالی با این شرکت دارند دست به تجمع اعتراضی زدند. 

ابراهیم عباسی, از کارگران مجتمع صنعتی کشاورزی هفت تپه, در جمع همکاران خود گفت؛ روزهای گذشته در پی احضار به پلیس امنیت شهرستان شوش از وی تعهد گرفته شد که روی سکو برای تجمع اعتراضی نروم و من هم با توجه به تعهدی که داده بودم به آن عمل کردم. اما در تعهدم نوشتم تا جان در بدن دارم و تا نفس می کشم از کارگر حمایت می کنم نه به خاطر بخاطر بقای هفت تپه و خودم. 

این فعال کارگری در ادامه گفت؛ در ادامه متنی که در پلیس امنیت شوش نوشتم اعلام کردم که خواسته های صنفی خودم را ادامه خواهم داد. 

گفتنی است که دور جدید اعتصاب و اعتراض کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه، از روز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، به دلیل اخراج ۲۰ تن از همکارانشان آغاز شده است.

تجمع اعتراضی قصابان در شهرستان گچساران

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز سه شنبه ۹ مهر ماه ۱۳۹۸, جمعی از قصابان شهرستان گچساران در اعتراض به تعطیلی ۳ ماهه تنها کشتارگاه دام این شهرستان، در مقابل ساختمان اداره دامپزشکی این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این شهروندان خواسته شان را بازگشائی مجدد این کشتارگاه عنوان کردند و گفتند از زمان تعطیلی این کشتارگاه کسب و کار آنها با رکود مواجه شده است. 

تجمع اعتراضی کسبه پاساژ علاالدین تهران 

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز سه شنبه ۹ مهر ماه ۱۳۹۸, جمعی از کسبه پاساژ علاالدین تهران در رسته صنفی فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به شرایط حال حاضر که بر بازار موبایل حاکم شده اعتراض کردند. 

این افراد که تجمع اعتراض شان را در مقابل اتحادیه صنف فروشندگان دستگاههای صوتی، تصویری، تلفن همراه و لوازم خانگی برگزار کرده بودند اعلام کردند در صورت عدم توجه مسئولان در مرتفع کردن مشکلات صنفی آنها به برگزاری تجمعات اعتراض خود ادامه خواهند داد تا از این طریق صدای آنها شنیده شود. 

تجمع اعتراضی مالباختگان موسسه مالی و اعتباری کاسپین در مشهد

به گزارش حقوق بشر در ایران, امروز سه شنبه ۹ مهر ماه ۱۳۹۸, جمعی از مالباختگان موسسه مالی و اعتباری کاسپین در مشهد با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان شعبه ۱۴ این موسسه مالی و اعتباری در استان خراسان رضوی نسبت به عدم در یافت پولهایی که بصورت سپرده در این موسسه گذاشتند و به آنها مسترد نشد اعتراض کردند. 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.