•                  
پنج شنبه , ۰۶ آبان , ۱۴۰۰
جمعه, اکتبر 29

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
411

حقوق بشر در ایران – امروز شنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت مسئولان در بخش های مدیریتی و تصمیمات غیر کارشناسانه آنها است جمعی از حواله داران خودروی نیسان وانت، فرهنگیان شاغل در واحدهای آموزشی استان یزد و جمعی از حواله دارای خودروی شاهین از محصولات گروه خودروسازی سایپا، در اعتراض به موارد نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از حواله دارای خودروی شاهین از محصولات گروه خودروسازی سایپا در دومین مرحله از اعتراض خود به مشکلاتی که در ما به التفاوت قیمت در زمان ثبت نام و قیمت اعلام شده اخیر با شکرت سایپا دارند در مقابل ساختمان شورای رقابت تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض خواستار تعیین قیمتی عادلانه هستند و قیمت اعلام شده از شرکت سایپا را قیمت دستوری عنوان کردند و خواستار خروج از بلاتکلیفی حواله‌داران این خودرو و تصمیم‌گیری و آماده‌سازی مبلغ پرداختی هستند.

لازم به ذکر است تعداد ثبت نام کنندگان خودروی شاهین که بیش از ۱۰ هزار نفر هستند در وضعیت بلاتکلیف قرار دارند و ادامه این روند را باعث نگرانی شان اعلام کردند.

تجمع اعتراضی معلمان کلاسهای آنلاین استان یزد

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از فرهنگیان شاغل در واحدهای آموزشی استان یزد در پنجمین روز از اعتراضات صنفی خود در مقابل استانداری یزد تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض در تشریح علت برگزاری تجمع اعتراضی مذکور به پرداخت نشدن ۴ ماه حقوق و مزایای مزدی خود اشاره کردند و افزودند در صورت عدم پرداخت مطالبات ما همچنان فعالیت مان در آموزش آنلاین دانش آموزان را متوقف نگه خواهیم داشت.

تجمع اعتراضی حواله داران وانت نیسان سایپا 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از بی بی سی فارسی، امروز شنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۹، جمعی از حواله داران خودروسازی سایپا با برگزاری تجمع اعتراضی در مقابل یکی از درب های ورودی این کارخانه نسبت به عدم تحویل خودروی ثبت نامی آنها اعتراض کردند.

این شهروندان معترض در جریان برگزاری تجمع اعتراضی مذکور با در دست گرفتن پلاکاردهایی اعتراضی که بر روی آنها نوشته شده بود « خودروی نیسان من کجاست ؟ » و یا در پلاکارد دیگری نوشته شده بود « نیسان وانت، خودروی کسب در آمد طبقه کارگر جامعه » نارضایتی خود را عدم اجرای تعهد شرکت پارس خودرو سازنده وانت نیسان که زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است ابراز کرده و نسبت به تحویل ندادن خودروی ثبت نامی شان دومین مرحله از اعتراضات خود را برگزار کردند.

براساس اعلام این شهروندان: “از سال ۱۳۹۸ برای خرید وانت نیسان ثبت نام کردیم اما پس از گذشت یک سال فقط به ما وعده دادند و هیچ خودرویی به ما ندادند.”

این شهروندان معترض طی روزهای گذشته هم تجمع اعتراضی مشابهی را برگزار کرده بودند.

برچسب هافرهنگیان استان یزدمالباختگان صنعت خودرومطالبهمطالبه گریمطالبه گری در ایرانمطالبه گری شهروندانمطالبه گری شهروندان در ایرانمطالبه_گریمطالبات شهروندیمطالبات شهروندی در ایرانمعلممعلم سرکوب آزادی بیان در ایرانمعلمانمعلمان ایرانمعلمان ایران فعالمعلمان استان یزدمعلمان در ایرانمعلمان دربندمعلمان زندانینقض حقوق بشروانت نیسانوبسایت حقوق بشر در ایرانکارگران مطالبه گرکارخانه خودروسازیکارخانه خودروسازی زامیادکارخانه زامیادگروه خودروسازی سایپاگروه سایپاتجمع اعتراضیتجمعات اعتراضیحقوق بشرحقوق بشر در ایرانحقوق بشر در جمهوری اسلامیحقوق بشر در جمهوری اسلامی ایرانحقوق بشر درایرانحواله داران وانت نیسانحواله داران خودروی شاهینخودورسازی سایپاخودروی شاهینخودروی شاهین محصول شرکت سایپاخودروسازیخودروسازی آذیکوخودروسازی در ایرانخودروسازی سایپاخوردوهای شرکت صنعت خودروسایپاسایپا دیزلسرکوب معلمان ایرانسرکوب معلمان در ایرانسرکوب شهروندان مطالبه گرشهروند مطالبات شهروندیشرکت خودروسازیشرکت خودروسازی در ایرانشرکت خوردوسازی سایپاشرکت زامیادشرکت سایپاشرکت سایپا دیزلشرکت سایپا در ایرانشرکتهای خودروسازیصنایع خودروسازیصنعت و اقتصاد در ایرانصنعت خودروصنعت خودرو ایرانصنعت خودرو در ایرانصنعت خودروسازیصنعت خودروسازی در ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: