•                    
  •                  
پنج شنبه , ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱
پنج‌شنبه, فوریه 2

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
796

حقوق بشر در ایران – امروز پنجشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹، در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت مسئولان در بخش های مدیریتی و تصمیمات غیر کارشناسانه آنها است جمعی از شهروندان فعال در پیک موتوری اسنپ، کسبه شهرستان بجنورد و جمعی از مستاجران دکه های شهرداری شهرستان شهریار در اعتراض به موارد گسترده نقض حقوق شهروندیشان تجمعات اعتراضی را برگزار کردند. 

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹، جمعی از مستاجران دکه های فروش مواد غذائی، شهرداری شهرستان شهریار، در اعتراض به افزایش غیر اصولی قیمت اجاره بها تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

این شهروندان معترض در اعتراض به افزایش قیمت اجاره ماهیانه بابت دکه هایی که از شهرداری شهریار اجاره کردند معترض هستند و در تشریح علت اعتراض خود به نبود بازار فروش و کسادی اوضاع اقتصادی اشاره کردند و از مسئولان شهرداری خواستار ثابت نگه داشتن قیمت اجاره بها هستند. 

تجمع اعتراضی کسبه شهرستان بجنورد

به گزارش حقوق بشر در ایران به نقل از فارس، روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه ۱۳۹۹، جمعی از کسبه شهرستان بجنورد در اعتراض به تداوم تعطیلات اماکن کسب آنها به علت شیوع کرونا در مقابل اتاق اصناف این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض در جریان این تجمع اعتراضی ضمن تاکید بر محرومیت آنها از پشتیبانی مالی و اقتصادی از سوی ارگانهای دولتی و تعطیلی اماکن کسب آنها اعلام کردند در صورت بی توجهی به مطالبات صنفی آنها در مقابل استانداری و سایر نهادهای مربوطه تجمع خواهند کرد.

تجمع اعتراضی پیک موتوری داران اسنپ فوود

به گزارش حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه ۱۳۹۹، جمعی از موتورسوران صورتی اسنپ فود در اعتراض به پائین بودن هزینه کرایه حمل و رساندن غذا به مشتری و همچنین عدم ارسال سفارش ها به اسنپ ‌باکس و تاکسی اسنپ ضمن توقف انجام کار تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این شهروندان معترض با برگزاری تجمع اعتراضی در سومین روز از اعتزاضات صنفی خود خواستار افزایش کرایه از ۸ به ۱۰ هزار تومان شدند.

کارگران فعال در اسنپ فود همچنین در بخش دیگری از مطالبات صنفی خود خواستار عدم ارسال دیگر سفارش‌های اپلیکیشن اسنپ ‌فوود به اسنپ‌ باکس و تاکسی اسنپ شدند و در ادامه این حرکت اعتراضی از جابجایی بسته های مواد غذایی از سعادت آباد تا مرز داران، جردن تا ونک و نیاوران خودداری کردند.

کارگران فعال در اسنپ نسبت به تصمیم مدیران این شرکت مبنی بر انتقال آنها به زیر مجموعه اسنپ باکس، با خواست افزایش کرایه صورت گرفته خواستار هستند.

برچسب هااقتصاد ایرانشهرستان شهریارسرکوب تجمعات اعتراضیمطالبات اقتصادینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در ایرانبحران کرونا در ایرانتعطیلات کروناییمطالبات کارگریحقوق اقتصادی و اجتماعیتجمعات اعتراضی کارگراننقض حقوق بشر درایرانشیوع بیماری کرونا در ایرانبحران ویروس کرونا در ایراندکه های شهرداری شهریارنابسامانی اقتصاد در ایرانبجنوردتجمعات اعتراضی کارگران در ایرانمطالبات کارگران در ایرانویروس کرونا در ایرانفعالیتهای اقتصادی مسیحیان ایرانشهرداری شهرستان شهریارنقض حقوق بشر در ایرانمشکلات اقتصادی شهروندان در ایرانفعالیت اقتصادیحقوق اقتصادی شهروندان در ایرانکرونا در ایرانرانندگان اسنپشهر بجنوردنقض حقوق بشراسنپپیک موتورینقض حقوق بشر در جمهوری اسلامیقرنطینه بیماران کرونا در ایراناسنپ دارانمستاجراناقتصادتجمعات اعتراضی در ایرانشهرستان بجنوردسرکوب تجمعات اعتراضی در ایرانبیماری کرونا در ایراناسنپ فوودپیک موتوری اسنپ فووداقتصاد در ایراننقض حقوق بشرد ر ایرانحقوق اقتصادیمطالبات کارگران ایرانبیماران کرونا در ایرانپیک موتوری داران اسنپ فوودتجمعات اعتراضیاقتصاد ناکارآمدبحران اقتصادی در ایرانمشکلات اقتصادی در ایرانبیماران مبتلا به کرونا در ایرانکسبه شهرستان بجنورد

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.