•                    
  •                  
سه شنبه , ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱
سه‌شنبه, ژانویه 31

برگزاری دستکم ۳ تجمع اعتراضی

0
472
تجمعات اعتراضی در شهرهای ایران

روز جاری, در ادامه تجمعات اعتراضی روزانه شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور را در بر میگیرد, جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله و گروهی از کارگران کارخانه سیمان تهران، تعدادی از داوطلبان کنکور ۱۳۹۸در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در شهرهای مختلف کشور که با هدف دستیابی به خواستها و حقوق شهروندی به حق آنها صورت میگیرد, جمعی از کارگران فضای سبز شهرداری کوت عبدالله، برای چندمین بار متوالی در مقابل ساختمان استانداری خوزستان تجمع کردند. تعدادی از داوطلبان کنکور ۱۳۹۸ با هدف تعویق امتحانات کنکور در مقابل ساختمان سازمان سنجش تجمع کردند. 

معترضان دلیل تجمع خود را اعتراض به معوقات مزدی خود، عنوان کردند. کوت عبدالله شهری در شهرستان کارون از توابع استان خوزستان است.

تجمع کارگران کارخانه سیمان تهران
به گزارش حقوق بشر در ایران ایلنا، امروز دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، گروهی از کارگران کارخانه سیمان تهران، در اعتراض به آنچه به خطر افتادن امنیت شغلی خود با عبور خط لوله گاز و ممنوعیت انفجار در معدن سیمان می‌خوانند، دست به تجمع زدند. از قرار معلوم با عبور خط لوله گاز از زمین های معدن سنگ آهک کارخانه سیمان کرمان باعث ممنوعیت انفجار و استخراج سنگ آهک به عنوان ماده اولیه تولید سیمان شده و کارگران گفته‌اند که در نتیجه این اتفاق از سوی اداره گاز امنیت شغلی آنها با متوقف شدن بخش‌هایی از خطوط تولیدی این کارخانه به خطر می‌افتد.

تجمع اعتراضی تعدادی از داوطلبان کنکور۱۳۹۸

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از کانال تلگرامی اتحادیه آزاد کارگران ایران, امروز دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸, تعدادی از داوطلبان کنکور ۱۳۹۸ با هدف تعویق امتحانات کنکور در مقابل ساختمان سازمان سنجش تجمع کردند. 

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.