•                  
جمعه , ۰۱ بهمن , ۱۴۰۰
جمعه, ژانویه 21

برگزاری دستکم ۲ تجمع اعتراضی

0
757

حقوق بشر در ایران – طی روز گذشته و امروز, در ادامه تجمعات اعتراضی شهروندان در اقصی نقاط ایران که ناشی از سوء مدیریت حکومت جمهوری اسلامی در بخشهای مختلف اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و محیط زیستی و مطالبات مالی و دیگر موارد مدیریتی کشور می باشد, جمعی از کارگران مجتمع کشت ‌صنعت نیشکر هفت تپه و ساکنان شهرک جوادیه کرمانشاه با برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به نقض حقوق شهروندیشان اعتراض کردند.

به گزارش حقوق بشر در ایران بنقل از سندیکای کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه; امروز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۸، تجمع اعتراضی کارگران مجتمع کشت ‌صنعت نیشکر هفت تپه برگزار شد.

 در این تجمع اعتراضی کارگران جملگی بخش‌های دیگر این کارخانه صنعتی کشاورزی در اعتراض به واگذاری شرکت به بخش خصوصی که باعث عدم امنیت شغلی کارگران شده است و همچنین تمدید و عدم تمدید به موقع دفترچه های درمانی کارگران، پرداخت نشدن بیش از دو ماه دستمزد و بازگشت به کار همکاران اخراجی و پایان دادن به پرونده سازی های صورت گرفته بر علیه کارگران‌ معترض این کارخانه اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

تجمع اعتراضی ساکنان شهرک جوادیه کرمانشاه
به گزارش حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۲۲ آبانماه ۱۳۹۸، جمعی از ساکنان شهرک جوادیه شهرستان کرمانشاه در مقابل استانداری این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

این شهروندان معترض در تجمع که تعداد آنها به ۱۵ خانوار می‌رسید، ضمن اظهار نگرانی از مشکلات عدیده مالی و زمان تحصیل فرزندانشان، از مدیرکل راه و شهرسازی و استاندار کرمانشاه خواستند برای تخلیه واحدهای سازمانی تا پایان خرداد ۹۹ به آنها فرصت داده شود.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: